Fellowes 5307302 folia do laminowania 100 szt.
Fellowes 5307302, Przezroczysty, Plastik, A5, 216 mm, 1 mm, 160 mm
SKU: 0000059234
EAN: 8715946514413
Kod producenta: C53S633002
Epson RC-T1TNA, Przezroczysty, - LabelWorks Pro100 (UK Type AC Adapter), 10 cm, 15 m, 1 szt., 120 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Obsługiwane produkty | - LabelWorks Pro100 (UK Type AC Adapter) |
| Szerokość arkusza | 10 cm |
| Długość arkusza | 15 m |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 0,58 g |
| Liczba etykiet na pakiet | 1 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Opis
Producent Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 176 02-486 Warszawa Polska kontakt@epson.pl 801 800 222
Epson RC-T1TNA, Przezroczysty, - LabelWorks Pro100 (UK Type AC Adapter), 10 cm, 15 m, 1 szt., 120 mm
Fellowes 5307302, Przezroczysty, Plastik, A5, 216 mm, 1 mm, 160 mm
HP Q1413B, Druk atramentowy, Matowy, 172 g/m², Biały
Canon Pro Photo Paper Variety Pack A4, A4 (210x297 mm)
HP Papier fotograficzny Premium Plus, błyszczący – 20 arkuszy/A4/210 x 297 mm, Połysk, 300 g/m², Laser/Atrament, 20 ark., Biznes, Enterprise, 15 - 35 °C
Brother ID2770, Biały, 2,7 cm, 2 cm, 12 szt.
Epson Premium Glossy Photo Paper - 13x18cm - 30 Arkuszy, Premium błysk, 255 g/m², Biały, 30 ark., - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., 130 mm
Fellowes 5351205, Przezroczysty, Plastik, A3, 420 mm, 297 mm, 1 mm
Epson Matte Paper Heavy Weight - A4 - 50 Arkuszy, Matowy, 167 g/m², A4, Biały, 50 ark., WorkForce WF-7620DTWF WorkForce WF-7610DWF WorkForce WF-7110DTW WorkForce WF-3640DTWF WorkForce...
HP Papier fotograficzny Advanced, błyszczący, 250 g/m2, 10 × 15 cm, 100 arkuszy, Połysk, 250 g/m², Laser/Atrament, 10x15 cm, Czarny, Niebieski, Biały, 100 ark.