Canon IJM261 papier fotograficzny Biały Połysk
Canon IJM261, Połysk, 260 g/m², Biały, Poliester, 2 lat(a), 95%
SKU: 0000042333
EAN: 0088698198070
Kod producenta: C6050A
HP C6050A, Papier artystyczny, 170 g/m², 12 ark.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Model | Papier artystyczny |
| Ilość arkuszy | 12 ark. |
| Gramatura | 170 g/m² |
| Kolor produktu | Biały |
| Gramatura | 170 g/m² |
| Typ druku | Atramentowa |
| Maksymalny obszar wydruku | A4 (210 x 297 mm) |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość arkusza | 21 cm |
| Długość arkusza | 29,7 cm |
| Waga produktu | 200 g |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 314 x 237 x 5 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 237 x 5 x 314 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 210 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Ilość | 1 szt. |
| Waga brutto palety | 140,63 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 40 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 64 szt. |
| Produktów na palecie | 400 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,8 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 10 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 2,55 kg |
| Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W) | 247,65 x 63,5 x 338,14 |
| Odcień bieli | 91 |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 492 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1025,5 x 771,5 x 492 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6050A, Papier artystyczny, 170 g/m², 12 ark.
Canon IJM261, Połysk, 260 g/m², Biały, Poliester, 2 lat(a), 95%
Canon 7737A001, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atramentowa, - SELPHY: CP750, CP720, CP740, CP510, CP400, CP710, CP500, CP600, CP730 - Bubble Jet: CP-600,...
Xerox Papír Colotech+ GLOSS 210 SRA3 (210g/250 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
HP Q8750A, Matowy, 285 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 20 - 80%, 35 - 55%
Xerox papír Colour Impressions Gloss 130g 660x330 SG (130g/500 listů,660x330mm)
Canon 4076C006, Matowy, 240 g/m², A4, 10.8 µm, 178 mm, 254 mm
Xerox Pre-Collated, Druk laserowy, A3 (297x420 mm), 500 ark., Biały, Żółty