HP Q8840A papier fotograficzny
HP Q8840A, 300 g/m², 24 (60º) (ASTM D-523), 15 - 35 °C, 0 - 40 °C, 30 - 80%, 25 - 80%
SKU: 0000042293
EAN: 0848412013320
Kod producenta: Q7999A
HP Q7999A, 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 260 g/m² |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 60 - 85 °F |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 136,5 x 133 x 1575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 617 kg |
| Produktów na palecie | 42 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Rozmiar | 13,3 cm (5.25") |
| Wymiary opakowania | 136,7 x 133,3 x 1574,8 mm (5.38 x 5.25 x 62") |
| Wymiary palety | 1651 x 1016 x 965 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1651 x 1016 x 965,2 mm (65 x 40 x 38") |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q7999A, 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
HP Q8840A, 300 g/m², 24 (60º) (ASTM D-523), 15 - 35 °C, 0 - 40 °C, 30 - 80%, 25 - 80%
Xerox Papír Premier (60g/500 listů, A4)
Canon 1033A002, 110 g/cm2, 50 ark.
Xerox 003R98056, Matowy, 95 µm, 2 lat(a), 125 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
Epson LK-5BWJ, Czarny, Biały, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm