Filtry

Dostępność

Cena

45,00 zł - 2 141 100,00 zł

Waga

0 - 750

Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)

Procesor

Pokaż wszystko Ukryj

Pamięć RAM

Seria procesora

Typ interfejsu

Napęd optyczny

Chłodzenie

Wbudowana pamięć flash

  • Dyski sieciowe NAS i macierze

Dyski sieciowe NAS i macierze

Dyski sieciowe NAS i macierze to niezbędne narzędzia dla osób i firm, które potrzebują dużej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dysków sieciowych NAS i macierzy od najlepszych producentów na rynku.

Nasze dyski sieciowe NAS i macierze to innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które umożliwiają łatwe i wygodne przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie danymi z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki nim możesz bezpiecznie przechowywać swoje ważne pliki i dokumenty, tworzyć kopie zapasowe, udostępniać pliki zespołom pracy czy streamować multimedia.

Dyski sieciowe NAS i macierze oferują dużą pojemność, elastyczność oraz wydajność. Dzięki swojej budowie, pozwalają na łatwe rozbudowanie przestrzeni dyskowej i dopasowanie do potrzeb użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz dyski sieciowe NAS i macierze o różnych pojemnościach, od kilku TB do kilkudziesięciu TB, co pozwoli Ci wybrać urządzenie odpowiednie do Twoich potrzeb.

Nasze dyski sieciowe NAS i macierze oferują również wiele praktycznych funkcji, takich jak automatyczne kopie zapasowe, ochrona danych czy integracja z chmurą. Dzięki nim będziesz mógł łatwo i wygodnie zarządzać swoimi danymi, a jednocześnie mieć pewność, że są one bezpieczne i dostępne w każdym momencie.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Nasi eksperci zawsze chętnie pomogą w doborze odpowiedniego dysku sieciowego NAS lub macierzy oraz udzielą porad dotyczących jego użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dysków sieciowych NAS i macierzy i wybierania tych, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. W razie pytań lub wątpliwości, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Produkt dodany do porównania