• Dyski sieciowe NAS i macierze

Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 1 073 849,00 zł

Interfejs

Interfejs

Prędkość obrotowa

Prędkość obrotowa

Typ dysku

Typ dysku

Kolor

Kolor

Prędkość odczytu

Prędkość odczytu

Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)

Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)

Pojemność dysku

Pojemność dysku

Dyski sieciowe NAS i macierze

Dyski sieciowe NAS i macierze to niezbędne narzędzia dla osób i firm, które potrzebują dużej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dysków sieciowych NAS i macierzy od najlepszych producentów na rynku.

Nasze dyski sieciowe NAS i macierze to innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które umożliwiają łatwe i wygodne przechowywanie, udostępnianie i zarządzanie danymi z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki nim możesz bezpiecznie przechowywać swoje ważne pliki i dokumenty, tworzyć kopie zapasowe, udostępniać pliki zespołom pracy czy streamować multimedia.

Dyski sieciowe NAS i macierze oferują dużą pojemność, elastyczność oraz wydajność. Dzięki swojej budowie, pozwalają na łatwe rozbudowanie przestrzeni dyskowej i dopasowanie do potrzeb użytkownika. W naszej ofercie znajdziesz dyski sieciowe NAS i macierze o różnych pojemnościach, od kilku TB do kilkudziesięciu TB, co pozwoli Ci wybrać urządzenie odpowiednie do Twoich potrzeb.

Nasze dyski sieciowe NAS i macierze oferują również wiele praktycznych funkcji, takich jak automatyczne kopie zapasowe, ochrona danych czy integracja z chmurą. Dzięki nim będziesz mógł łatwo i wygodnie zarządzać swoimi danymi, a jednocześnie mieć pewność, że są one bezpieczne i dostępne w każdym momencie.

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę klienta. Nasi eksperci zawsze chętnie pomogą w doborze odpowiedniego dysku sieciowego NAS lub macierzy oraz udzielą porad dotyczących jego użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dysków sieciowych NAS i macierzy i wybierania tych, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. W razie pytań lub wątpliwości, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji.

Aktywne filtry