Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 39 623,00 zł

Kolor

Kolor

Typ obudowy

Typ obudowy

Moc zasilacza

Moc zasilacza

Zasilacz

Zasilacz

Złącza na przednim panelu

Złącza na przednim panelu

Obudowy komputerowe

Prezentujemy wysokiej klasy komputerowe obudowy z oknem ze szkła hartowanego lub plexi, zasilaczem, wentylatorem, chłodnicą. W katalogu mamy szeroki wybór mniejszych, średnich osłon do stacjonarnych PC oraz dużych pojemników do profesjonalnych komputerów i serwerów. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Proponowane podzespoły mają liczne wnęki, kieszenie i otwory, w których można zamontować dyski twarde, procesory, płyty główne komputera, porty komunikacyjne. Różne konfiguracje i wielkości pozwolą na dobór produktu do indywidualnych potrzeb.

Obudowy do komputerów domowych, biznesowych, gamingowych – szeroki wybór modeli

Do wyboru są obudowy do komputera PC. W zależności od potrzeb i wymagań sprzętowych można zamówić konstrukcje z oknem typu tower, rack, desktop, gaming cube. Te ostatnie to nowoczesne osłony z systemem RGB dedykowane miłośnikom e-sportu i gier. Niezależnie jednak, jaki model w wybierzesz, zawsze otrzymasz produkt wysokiej jakości. Sklep internetowy BuyIT to sprawdzony dostawca sprzętu komputerowego i podzespołów!

Aktywne filtry

0 Opinia(e) 

Obudowa FORCE 500 MIDI

Cena 236,81 zł
Dostępność: 100 Na magazynie
Standard obudowy:Midi Tower; Wyposażenie szafy komputerowe:Bez zasilacza, Przedni panel audio, Przedni panel USB; Moc zasilacza (W):0; Kolor obudowy:Czarny; Ilość pozycji wewnętrznych 2.5:1; Ilość kieszeni 5.25":2; Ilość kieszeni 3.25" (FDD):1; Ilość kieszeni 3.25" (HDD):7; Audio na przednim panelu; USB na przednim panelu
Produkt dodany do porównania