-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Fellowes 5602101 folia do laminowania 25 szt.
SKU: 0019620581
EAN: 0043859730872
Kod producenta: 5602101
Fellowes 5602101, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Matowy, A4, 0,08 mm, 216 mm, 0,2 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Materiały | Poli(tereftalan etylenu) (PET) |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Grubość | 0,08 mm |
| Szerokość produktu | 216 mm |
| Głębokość produktu | 0,2 mm |
| Wysokość produktu | 303 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 6 mm |
| Wysokość opakowania | 355 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 280 g |
| Ilość na paczkę | 25 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
Opis
- Max. prędkość zapisu
- 0.000426
- Rozmiar
- A4/210 C- 297
- Ilość w opakowaniu
- 1
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Fellowes Ltd. Unit 2, Century Point, Halifax Road EN6 3JN Cuffley, Hertfordshire Wielka Brytania info@fellowes.com
Fellowes 5602101, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Matowy, A4, 0,08 mm, 216 mm, 0,2 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Colotech (220g/250 listů, A3)
HP Sprocket 2 x 3 in (5 x 7.6 cm) Photo...
HP Sprocket 2 x 3 in (5 x 7.6 cm) Photo Paper-100 sheets, Połysk, Atramentowa, 2x3", Biały, 100 ark., Dom
Xerox Pre-Collated papier do drukarek...
Xerox Pre-Collated, Druk laserowy, A3 (297x420 mm), 501 ark., Różowy, Biały, Żółty
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 123 A4 -...
Epson Proofing Paper White Semimatte, 44" x...
Epson Proofing Paper White Semimatte, 44" x 30,5 m, 250g/m², 30,5 m, 111,8 cm, 111,8 cm (44"), Półmat, 250 µm, 250 g/m²
Xerox papír Premium NeverTear- Tmavě Niebieski...
Canon 3214C002 papier fotograficzny
Canon 3214C002, 5x7.6 cm, 2x3", 20 ark., Canon Zoemini, Pudełko
HP Q6579A papier fotograficzny Brązowy, Biały
HP Q6579A, 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
Xerox 003R98051 filmy do drukowania
Xerox 003R98051, Matowy, 350 µm, 2 lat(a), 504 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
Canon 1686B026 papier fotograficzny
Canon 1686B026, 260 g/m², A3 (297 x 420 mm)
Epson LK-5JBJ Beżowy, Czarny
Epson LK-5JBJ, Beżowy, Czarny, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Canon 2311B019 papier fotograficzny A4 Biały...
Canon 2311B019, Połysk, 260 g/m², A4, Biały, 20 ark., - Bubble Jet: BJC 8200 Photo, i250, i320, i350, i450, i455, i470D, i475D, i550, i560, i6500, i70,...