-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m
SKU: 0000042674
EAN: 0848412015706
Kod producenta: K6B78A
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m, Matowy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Nieprzejrzystość | 98% |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 270 g/m² |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 60% |
| Rozmiar rdzenia | 3" |
| Odcień bieli | > 87% |
| Biel | > 75 |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Matte Litho-realistic Inkjet Paper 914mmx30.5m, Matowy
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Colour Impression Gloss 200 iGEN...
Xerox Papír Role - żółty - 594x135m (90g, A1) -...
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Canon 6135C003 papier fotograficzny
Canon 6135C003, 5x7.6 cm, 100 ark., Zoemini, Zoemini C, Zoemini S, Zoemini S2, Zoemini 2
HP Paper bond universal 24inch 45m 4-pack...
HP Paper bond universal 24inch 45m 4-pack, 45,7 m, 61 cm, 61 cm (24"), Matowy, 106 µm, 80 g/m²
Xerox Labels 210 x 148.5 mm A4 100 sheets...
Xerox Labels 210 x 148.5 mm A4 100 sheets, Biały, A4, 210 mm, 148,5 mm, 200 szt., 100 ark.
Xerox Papír Colour Impression Gloss 150 iGEN...
Xerox Papír Colour Impression Gloss 150 iGEN XXL SG (150g/250 listů, 364x660) - oboustranně natíraný
HP Papier fotograficzny Everyday, błyszczący –...
HP Papier fotograficzny Everyday, błyszczący – 100 arkuszy/A4/210 x 297 mm, Połysk, 200 g/m², Atramentowa, A4, 21x29.7 cm, 100 ark.