HP C2T54A filmy do drukowania
HP C2T54A, Matowy, 140 g/m², 15 - 35 °C, 106,7 cm (42"), 244 x 127 x 1133 mm, 9,5 kg
SKU: 0000042331
EAN: 0848412013658
Kod producenta: Q1397A
HP Q1397A, 5,08 cm, 11,1 cm (4.38"), 80 g/m², 1 szt., 111 x 108 x 965,2 mm, 4,19 kg
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Rozmiar | 11,1 cm (4.38") |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 108 x 965,2 mm |
| Waga produktu | 4,19 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 86 °F |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 108 x 965,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34 kg |
| Gramatura nośników (imperialna) | 9,53 kg (21 funtów) |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 60 szt. |
| Waga palety (UE) | 275 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 275 kg |
| Odcień bieli | 110% |
| Biel | 160 per ISO 11475 Test Method |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Wymiary opakowania | 111,3 x 108 x 939,8 mm (4.38 x 4.25 x 37") |
| Wymiary palety | 1199 x 798 x 1128 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 1127,3 mm (48 x 40 x 44.4") |
| Waga palety | 419 kg (923.8 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1199 x 798 x 1128 mm |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q1397A, 5,08 cm, 11,1 cm (4.38"), 80 g/m², 1 szt., 111 x 108 x 965,2 mm, 4,19 kg
HP C2T54A, Matowy, 140 g/m², 15 - 35 °C, 106,7 cm (42"), 244 x 127 x 1133 mm, 9,5 kg
HP Q8916A, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 55%, 60 - 85 °F, 135 x 140 x 670 mm
Leitz iLAM UDT, Przezroczysty, A5, 160 mm, 29 mm, 222 mm, 1,01 kg
Xerox Labels Multi-Use 24UP 70x37 mm, A4, 70 mm, 37 mm, 2400 szt., 100 ark.
Canon FA-SM2 A3 25 PREMIUM FINEART SMOOTH A3 25 SHEETS