-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Universal Bond Paper-1067 mm x 45.7 m (42 in x 150 ft) papier do drukarek atramentowych Matowy 1 ark. Biały
SKU: 0000042332
EAN: 0848412013672
Kod producenta: Q1398A
HP Universal Bond Paper-1067 mm x 45.7 m (42 in x 150 ft), Matowy, 1 ark., 80 g/m², Biały, 5,08 kg, 2 lat(a)
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Arkusze w ryzie | 1 ark. |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 5,08 kg |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,08 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1118 x 108 x 111 mm |
| Rozmiar | 106,7 cm (42") |
Opis
- Wykończenie
- Matowy
- Arkusze w ryzie
- 1 ark.
- Gramatura
- 80 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Universal Bond Paper-1067 mm x 45.7 m (42 in x 150 ft), Matowy, 1 ark., 80 g/m², Biały, 5,08 kg, 2 lat(a)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox PNT Label - Gloss White PaperBack SRA3...
Xerox Premium Never Tear PNT 350 A3 (510g,...
RAYFILM Štítky 38x21,2 oranžové flourescentné...
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Xerox Papír Colotech (100g/500 listů, A3)
Xerox papír Colotech+ GLOSS 130 A3 (130g/500)
HP Q1414B papier do drukarek atramentowych...
HP Q1414B, Druk atramentowy, Matowy, 172 g/m², Biały
Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy
Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, Biały, 20 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF -...
Xerox Papír Splendorlux 1 P.W. Digital 215...
Xerox Papír Role Inkjet 80 - 914x50m (80g/50m,...
HP C2T51A filmy do drukowania
HP C2T51A, Matowy, 290 g/m², 15 - 30 °C, 914 mm, 91,4 cm (36"), 244 x 127 x 977 mm