-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp)
SKU: 0000385081
EAN: 0025184196820
Kod producenta: C6029C
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 30,5 m |
| Rozmiar | 11,1 cm (4.38") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 163 µm |
| Gramatura | 130 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 3,71 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 111 x 651 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 111 x 651 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,27 kg |
| Waga brutto palety | 644 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
| Nieprzejrzystość | 96% |
| Poziom połysku | Matte |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1127 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1257,3 x 1016 x 812,8 mm (49.5 x 40 x 32") |
| Wymiary opakowania | 111,3 x 111,3 x 651 mm (4.38 x 4.38 x 25.6") |
| Waga przesyłki | 4,27 kg (9.41 funtów) |
| Odcień bieli | 89% |
| Czas wysychania nośnika | 0 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | thermal, pressure-sensitive laminate films |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 144 |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Informacje o odporności na blaknięcie (okna wystawowe wewnątrz pomieszczeń) | 3 mon. |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP E4J56B zestaw do drukarki
HP E4J56B, Atramentowa, Biały, DesignJet 5000, 5500, 15 - 30 °C, 10 - 35 °C, 30 - 70%
Canon 7737A001 zestaw do drukarki
Canon 7737A001, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atramentowa, - SELPHY: CP750, CP720, CP740, CP510, CP400, CP710, CP500, CP600, CP730 - Bubble Jet: CP-600,...
Xerox Papír Woodstock Betulla ( 225g, SRA3) -...
Xerox Papír Colotech+ 350 SRA3 SG (350g/125...
Xerox Papír Colotech+ 350 SRA3 SG (350g/125 listů, SRA3)
Xerox Papír Colour Impression Gloss 300 iGEN...
Xerox Papír Colour Impression Gloss 300 iGEN XXL SG (300g/250 listů, 364x660) - oboustranně natíraný
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 95 SRA3 -...
Xerox Symphony 80 A4 BOUTON D'OR CW papier do...
Xerox Symphony 80 A4 BOUTON D'OR CW, 80 g/m², 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF, ISO 9706
HP Universal Bond Paper-1067 mm x 45.7 m (42 in...
HP Universal Bond Paper-1067 mm x 45.7 m (42 in x 150 ft), Matowy, 1 ark., 80 g/m², Biały, 5,08 kg, 2 lat(a)
Canon 0775B082 papier fotograficzny A4 Połysk
Canon 0775B082, Połysk, A4, 20 ark.