-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Folia , przeźroczysta – 914 mm x 22,9 m (36 cali x 75 stóp)
SKU: 0000042255
EAN: 0848412012743
Kod producenta: C3875A
HP Folia , przeźroczysta – 914 mm x 22,9 m (36 cali x 75 stóp), Matowy, 132 µm, 80%, 1 lat(a), 174 g/m², Stany Zjednoczone
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Grubość nośnika | 132 µm |
| Nieprzejrzystość | 80% |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Gramatura | 174 g/m² |
| Kraj pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Waga produktu | 4,21 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 106 x 106 x 939 mm |
| Szerokość (imperialna) | 94 cm (37") |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 939 x 106 x 106 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,21 kg |
| Długość | 22,9 m |
| Ilość | 1 szt. |
| Poziom połysku | Matte |
| Produktów na palecie | 99 szt. |
| Waga brutto palety | 497,6 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania | 939,8 x 106,7 x 106,7 mm (37 x 4.2 x 4.2") |
| Gładkość | 5 SU |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Czas wysychania nośnika | 9 min. |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Informacje o odporności na blaknięcie (pomieszczenia biurowe lub domowe) | 3 months |
| Wymiary palety | 1092,2 x 1016 x 1219,2 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1092,2 x 1016 x 1219,2 mm (43 x 40 x 48") |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Folia , przeźroczysta – 914 mm x 22,9 m (36 cali x 75 stóp), Matowy, 132 µm, 80%, 1 lat(a), 174 g/m², Stany Zjednoczone
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon 4006C002 papier fotograficzny A4
Canon 4006C002, Atramentowa, A4, 5 szt.
Xerox Premium Digital Carbonless SRA3 CF YELLOW...
Xerox role Matt Presentation Paper 90 - 594x90m...
Xerox Symphony A3, Blue papier do drukarek...
Xerox Symphony A3, Blue, 80 g/m², Niebieski, 104 ± 2 µm, 500 ark., ECF, ISO 9706
Epson LK-5TBJ Czarny, Przezroczysty
Epson LK-5TBJ, Czarny, Przezroczysty, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm