HP Paper bond universal 42inch 45m 2-pack...
HP Paper bond universal 42inch 45m 2-pack, 47,5 m, 106,7 cm, 106,7 cm (42"), Matowy, 106 µm, 80 g/m²
SKU: 0000042316
EAN: 0848412012774
Kod producenta: C6020B
HP C6020B, 91,4 cm (36"), Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar | 91,4 cm (36") |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 949 x 111 x 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,57 kg |
| Produkty na paletę (UE) | 60 szt. |
| Waga palety (UE) | 303 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6020B, 91,4 cm (36"), Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
HP Paper bond universal 42inch 45m 2-pack, 47,5 m, 106,7 cm, 106,7 cm (42"), Matowy, 106 µm, 80 g/m²
Canon 8569B001, Oryginalny, Canon, Canon Selphy CP820/CP910
Brother Inkjet plain roll paper
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
Fellowes 5351205, Przezroczysty, Plastik, A3, 420 mm, 297 mm, 1 mm
Canon 0775B001, Połysk, 200 g/m², A4, 100 ark., 210 x 297 mm
Canon 1686B015, 260 g/m², 101.6 x 152.4, 10x15, 50 ark.
Canon 1686B018, 260 g/m², Semi-gloss, 20 ark., 203.2 x 254 mm, 8" x 10"
Epson LK-5BWJ, Czarny, Biały, Termotransferowy, Matowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm