Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250...
Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250 listů, SRA3)
SKU: 0000042260
EAN: 0848412012798
Kod producenta: C6567B
HP C6567B, 106,7 cm (42"), Matowy, 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C, 0 - 40 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar | 106,7 cm (42") |
| Wykończenie | Matowy |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1118 x 127 x 127 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,47 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6567B, 106,7 cm (42"), Matowy, 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C, 0 - 40 °C
Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250 listů, SRA3)
Xerox 003R99074, A4 (210x297 mm), 500 ark., 84 g/m², Różowy
HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft), 260 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F
Canon 1033A005, Druk atramentowy, A3 (297x420 mm), 100 ark., 106 g/m², PIXMA PRO-10S, PIXMA PRO-100S, PIXMA iP8750, PIXMA iX6850, PIXMA PRO-1, PIXMA TS9550, PIXMA...
Xerox 003R98205, Folia, Przezroczysty, Laser, A4 (210×297 mm), 100 g/m², 50 ark.
Leitz iLAM UDT, Przezroczysty, A5, 160 mm, 20 mm, 222 mm, 570 g
Canon 7981A008, 170 g/m², A3 (297 x 420 mm), 40 ark.
Canon 2768B018, A3+, 10 ark., 330 mm, 480 mm, 300 g
Epson RC-T5WNA, Biały, LabelWorks Pro100, 5 cm, 15 m, 1 szt., 120 mm