Brother BUS1J074102121 etykiet do nadruku Biały
Brother BUS1J074102121, Biały, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, 10,2 cm, 7,4 cm, 1 szt.
SKU: 0000042291
EAN: 0848412013306
Kod producenta: Q7995A
HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper-1067 mm x 30.5 m (42 in x 100 ft), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F, 136,5 x 133 x 1118 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 60 - 85 °F |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 136,5 x 133 x 1118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,52 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 646 kg |
| Produktów na palecie | 63 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Rozmiar | 13,3 cm (5.25") |
| Wymiary opakowania | 136,7 x 133,3 x 1117,6 mm (5.38 x 5.25 x 44") |
| Wymiary palety | 1257 x 1016 x 1130 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1257,3 x 1016 x 1130,3 mm (49.5 x 40 x 44.5") |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Premium Instant-dry Gloss Photo Paper-1067 mm x 30.5 m (42 in x 100 ft), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 65%, 60 - 85 °F, 136,5 x 133 x 1118 mm
Brother BUS1J074102121, Biały, Wytłoczona etykieta, Termotransferowy, 10,2 cm, 7,4 cm, 1 szt.
Xerox 003R98046, Matowy, 270 µm, 2 lat(a), 365 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
HP Q8004A, 91,4 m, 13,7 cm (5.38"), 80 g/m²
Xerox 003R98205, Folia, Przezroczysty, Laser, A4 (210×297 mm), 100 g/m², 50 ark.
Canon 1686B026, 260 g/m², A3 (297 x 420 mm)
HP CH023A, Polipropylen (PP), Matowy, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 5 - 80%
Canon 6211B021, Laser/Atrament, A4, Biały, 15 ark., PIXMA MP272 PIXMA MP480 PIXMA MP490 PIXMA MP499 PIXMA MP600 PIXMA MP640 PIXMA MX455 PIXMA MX474..., 210 mm