Xerox Paper Colotech Gloss Coated 140 SRA3...
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 140 SRA3 450x320 мм
SKU: 0000042281
EAN: 0848412013801
Kod producenta: Q6575A
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Gramatura | 200 g/m² |
| Kolor produktu | Brązowy, Biały |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 660 x 152 x 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,78 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 1 ark. |
| Rozmiar | 91,4 cm (36") |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Universal Instant-dry Gloss Photo Paper-914 mm x 30.5 m (36 in x 100 ft), 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 140 SRA3 450x320 мм
Brother BDL-7J000102-058, Biały, Nieprzylepna etykieta do druku, Ciągła etykieta, bezpośrednio termiczny, Prostokąt, Brother RJ, TD
Epson RC-T5WNA, Biały, LabelWorks Pro100, 5 cm, 15 m, 1 szt., 120 mm