Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250...
Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250 listů, SRA3)
SKU: 0000042246
EAN: 0882780349643
Kod producenta: Q8696A
HP Papier fotograficzny Advanced, błyszczący – 25 arkuszy/13 x 18 cm bez marginesów, Połysk, 250 g/m², Atramentowa, 13x18 cm, 25 ark., Biznes
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Rozmiar papieru | 13x18 cm |
| Arkusze w ryzie | 25 ark. |
| Segment HP | Biznes |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 40 - 60% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Wysokość opakowania | 14 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 26 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Waga brutto palety | 92 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 26 szt. |
| Warstwy na paletę | 1 szt. |
| Produktów na palecie | 260 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 77,7 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 149 x 14,3 x 193 mm |
| rozmiar urządzenia (1 slajd) | 130 x 180 mm |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 25 ark. |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1110 x 740 x 314 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 314 mm |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 10 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 2,55 kg |
| Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W) | 208 x 162 x 170 |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Papier fotograficzny Advanced, błyszczący – 25 arkuszy/13 x 18 cm bez marginesów, Połysk, 250 g/m², Atramentowa, 13x18 cm, 25 ark., Biznes
Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250 listů, SRA3)
HP UNIVERSAL GLOSS PHOTO PAPER, Połysk, 200 g/m², Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 30 - 70%
Xerox Papír Arch 80 - 841x1189 (80g, A0) - řezané listy; 125 listů
Brother DK-22113, Czarny na przezroczystym, DK, Przezroczysty, bezpośrednio termiczny, Brother, Brother QL1050, QL1060N, QL500, QL500A, QL550, QL560, QL560VP, QL570, QL580N, QL650TD, QL700,...
Leitz iLAM UDT, Przezroczysty, Kopolimer Etylenu z Octanem Winylu (EVA), Poli(tereftalan etylenu) (PET), Połysk, A3, 309 mm, 430 mm
Xerox Transparant A4 Plain, 100 µm, 100 ark.
Xerox Papír Colour Impressions Silk 130 SRA3 LG (130g/500 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
HP Q8754A, 190 g/m², 2 lat(a), 94,5%, 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%