-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Q6580A papier fotograficzny Matowy
SKU: 0000042285
EAN: 0848412013863
Kod producenta: Q6580A
HP Q6580A, Matowy, 200 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%, 35 - 65%
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 200 g/m² |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 18 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 35 - 65% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 965 x 152 x 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,52 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 1 ark. |
| Rozmiar | 91,4 cm (36") |
Opis
- Wykończenie
- Matowy
- Gramatura
- 200 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q6580A, Matowy, 200 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%, 35 - 65%
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Premium Digital Carbonless A4 - 2PT...
Xerox barevný papír Symphony A3 80 - Pastel Yellow
Xerox Papír Colotech+ 250 SRA3 LG (250g/125...
Xerox Papír Colotech+ 250 SRA3 LG (250g/125 listů, SRA3)
Epson Archival Matte Paper, DIN A3, 189g/m², 50...
Epson Archival Matte Paper, DIN A3, 189g/m², 50 Arkuszy, Matowy, 189 g/m², A3, Biały, 50 ark., SureColor SC-T7200D SureColor SC-T7200 SureColor SC-T5405 SureColor SC-T5400M SureColor SC-T5400...
Xerox Speciální materiály Elco Laser C5 - okno...
Xerox Premium Never Tear PNT 123 A4 - Tmavě...
Peach PB200-70 bindowalnica termiczna 300 ark....
Peach PB200-70, 300 ark., 60 s, Biały, 1,5 cm, 180 s, 80 g/m²