-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Universal Bond Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft) papier do drukarek atramentowych Matowy
SKU: 0000042330
EAN: 0848412013641
Kod producenta: Q1396A
HP Universal Bond Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft), Matowy, 80 g/m², 2 lat(a), 20 - 70%, 15 - 30 °C, 5 - 40 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,99 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 660 x 108 x 111 mm |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 1 ark. |
| Rozmiar | 61 cm (24") |
Opis
- Wykończenie
- Matowy
- Gramatura
- 80 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Universal Bond Paper-610 mm x 45.7 m (24 in x 150 ft), Matowy, 80 g/m², 2 lat(a), 20 - 70%, 15 - 30 °C, 5 - 40 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon 2768B067 papier fotograficzny A2 Biały...
Canon 2768B067, Wysoki połysk, 300 g/m², A2, Biały, 20 ark.
Xerox Papír Premium Never Tear PNT Door Hange...
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 120 SRA3 -...
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 95 SRA3...
HP Sprocket Select 50 Pack 2.3x3.4
HP Sprocket Select 50 Pack 2.3x3.4
Fellowes 5396501 folia do laminowania 25 szt.
Fellowes 5396501, Przezroczysty, Połysk, A3, 0,125 mm, 436 mm, 310 mm
SAVIO SAVPA-14 Savio Papier foto PA-14 A4...
Canon 8657B005 papier fotograficzny A4
Canon 8657B005, A4, 20 ark.