HP 1AH01A papier fotograficzny Połysk
HP 1AH01A, Połysk, 290 g/m², Atramentowa, 5x7.6 cm, 2x3", 10 ark.
SKU: 0000042340
EAN: 0848412013108
Kod producenta: C6029C
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 30,5 m |
| Rozmiar | 11,1 cm (4.38") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 163 µm |
| Gramatura | 130 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 3,71 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 111 x 651 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 111 x 651 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,27 kg |
| Waga brutto palety | 644 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 144 szt. |
| Nieprzejrzystość | 96% |
| Poziom połysku | Matte |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 16 szt. |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1127 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1257,3 x 1016 x 812,8 mm (49.5 x 40 x 32") |
| Wymiary opakowania | 111,3 x 111,3 x 651 mm (4.38 x 4.38 x 25.6") |
| Waga przesyłki | 4,27 kg (9.41 funtów) |
| Odcień bieli | 89% |
| Czas wysychania nośnika | 0 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | thermal, pressure-sensitive laminate films |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 144 |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 2 szt. |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Informacje o odporności na blaknięcie (okna wystawowe wewnątrz pomieszczeń) | 3 mon. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
HP 1AH01A, Połysk, 290 g/m², Atramentowa, 5x7.6 cm, 2x3", 10 ark.
Fellowes 5306901, Przezroczysty, Plastik, 80 mm, 1 mm, 112 mm, 100 szt.
Fellowes 5602101, Poli(tereftalan etylenu) (PET), Matowy, A4, 0,08 mm, 216 mm, 0,2 mm
Xerox 003R98057, Matowy, 95 µm, 2 lat(a), 125 g/m², -20 - 120 °C, 10 - 30 °C
HP Q1413B, Druk atramentowy, Matowy, 172 g/m², Biały
Canon 8657B007, A3+, 20 ark.
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²
Brother DK-22223, Biały, DK, 50 mm x 30.48m, 1 szt.
Xerox Colotech Gloss SRA3 300g/m? BB 003R98920 - Spezial-Papier - 300 g/m²
Brother PR1212R Red Stamp, 12 mm, 12 mm
Xerox Symphony A3, Blue, 80 g/m², Niebieski, 104 ± 2 µm, 500 ark., ECF, ISO 9706