-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC SBP3000 moduł zasilaczy Czarny
SKU: 0000032987
EAN: 0731304212713
Kod producenta: SBP3000
APC SBP3000, 50 - 60 Hz, Przeładowanie, CSA,EN 60950,GOST,IEC 60950,UL 1778,VDE, Czarny, -20 - 50 °C, -40 - 65 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Certyfikaty | CSA,EN 60950,GOST,IEC 60950,UL 1778,VDE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Waga produktu | 11,4 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,7 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 432 x 635 x 89 mm |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 610 x 991 x 203 mm |
| Maksymalne natężenie prądu | 24 A |
| Inne połączenia | 1x(H N + G) 1x(1PH+N+G) |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SBP3000, 50 - 60 Hz, Przeładowanie, CSA,EN 60950,GOST,IEC 60950,UL 1778,VDE, Czarny, -20 - 50 °C, -40 - 65 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Eaton 93PM Podwójnej konwersji (online) 40 kVA...
Eaton 93PM, Podwójnej konwersji (online), 40 kVA, 40000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton 91PS-10(30)-15-3x9Ah-MBS-6 Podwójnej...
Eaton 91PS-10(30)-15-3x9Ah-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC AR8112
APC AR8112, Czarny, 76,2 g, 101,6 x 50,8 x 910 mm
APC SMART-UPS SRT LI-ION 2200VA RM Podwójnej...
APC SMART-UPS SRT LI-ION 2200VA RM, Podwójnej konwersji (online), 2,2 kVA, 1980 W, Sinus, 160 V, 275 V
Eaton 9PX6KIPM31 zasilacz UPS Podwójnej...
Eaton 9PX6KIPM31, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 5400 W, Czysty sinus, 305 V, 480 V
Eaton 9PX8KIRTNBP zasilacz UPS Podwójnej...
Eaton 9PX8KIRTNBP, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 7200 W, Czysty sinus, 176 V, 276 V
Schneider Electric GVSUPS30K0B4GS zasilacz UPS
Schneider Electric GVSUPS30K0B4GS
Eaton 93PM UPS Podwójnej konwersji (online) 60...
Eaton 93PM UPS, Podwójnej konwersji (online), 60 kVA, 54000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz