Eaton 91PS-10(15)-15-0-6 Podwójnej konwersji...
Eaton 91PS-10(15)-15-0-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
SKU: 0000108343
EAN: 0743172101747
Kod producenta: 3S450D
Eaton 3S450D, Czuwanie (Offline), 0,45 kVA, 270 W, 161 V, 284 V, 50/60 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,45 kVA |
| Moc rzeczywista | 270 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 161 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 284 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Maksymalne natężenie prądu | 10 A |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Nie |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Nie |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Diody LED | Tak |
| Bezpieczeństwo | IEC 62040-1; IEC 62040-2 C2; IEC 62040-3; IEC 62040-4; IEC 61643-11 |
| Certyfikaty | CE/EAC/Ukr/Cm/CB report |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Opis
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
Eaton 3S450D, Czuwanie (Offline), 0,45 kVA, 270 W, 161 V, 284 V, 50/60 Hz
Eaton 91PS-10(15)-15-0-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Vertiv Liebert GXT5-EBC192VRT3U, 125%, 150%, 55 dB, Przeładowanie, Ołowiany (VRLA), 9 Ah
CyberPower CPS600E, 0,6 kVA, 420 W, Sinus, 170 V, 270 V, 50/60 Hz
Legrand Keor ASI SP 2000 FR, Technologia line-interactive, 2 kVA, 1200 W, Sinus, 170 V, 280 V
APC SMX3000RMX93, Technologia line-interactive, 2,88 kVA, 2700 W, Sinus, 70 V, 153 V
Salicru 663AA002207, Karta zarządzania siecią, Zielony, RJ-45
APC SBP5000RMI2U, -20 - 50 °C, 0 - 95%, 11,4 kg
Conceptronic ZEUS52E2K, Podwójnej konwersji (online), 2 kVA, 1800 W, Sinus, 220 V, 240 V
Vertiv Liebert ItON 600VA, Technologia line-interactive, 0,6 kVA, 360 W, Stopniowo, 170 V, 280 V