-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy
SKU: 0000062277
EAN: 8715946614441
Kod producenta: C13S400044
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Office printing, Kalendarz, Photo collage, Photo gifts, Zdjęcie, Cards and gift wraps, Seasonal..., 40 ark.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Gramatura | 183 g/m² |
| Rozmiar papieru | A4 |
| Rozmiar papieru | 10x15 cm |
| Najlepsze zastosowania | Office printing, Kalendarz, Photo collage, Photo gifts, Zdjęcie, Cards and gift wraps, Seasonal decorations and gifts, Masks and party, Daily use |
| Arkusze w ryzie | 40 ark. |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość rolki | 10 cm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 11 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 127 g |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 8715946614458 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Wysokość palety (UK) | 64,3 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 64,3 cm |
| Produktów na palecie | 5000 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 6250 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 1000 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 1250 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 179 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 246 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 50 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 50 szt. |
| Ocena w gwiazdkach | 3* |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
Opis
- Wykończenie
- Połysk
- Gramatura
- 183 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 176 02-486 Warszawa Polska kontakt@epson.pl 801 800 222
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Office printing, Kalendarz, Photo collage, Photo gifts, Zdjęcie, Cards and gift wraps, Seasonal..., 40 ark.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Epson LK-5BKP Czarny, Złoto
Epson LK-5BKP, Czarny, Złoto, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Xerox Papír Role Inkjet 80 - 841x50m (80g/50m, A0)
HP C3869A papier do plottera
HP C3869A, 61 cm (24"), Matowy, 90 g/m², 1 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
Xerox papír Sirio Pearl Ice White (300g, SRA3)...
Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 100 Arkuszy
Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 100 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², 100 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -..., 100 mm, 150 mm
Epson RC-R1WNA Biały
Epson RC-R1WNA, Biały, - LabelWorks Pro100 (UK Type AC Adapter), 10 cm, 30 m, 1 szt., 50 mm
Xerox papír Voiding Wristbands A4 10up -...
HP Advanced Photo Paper, Gloss (4x12 in, 10 x...
Xerox Papír DNS Premium (70g/500 listů, A4)
HP C0F29A filmy do drukowania
HP C0F29A, Połysk, 168 g/m², Chiny, 15 - 35 °C, 106,7 cm (42"), 244 x 127 x 1133 mm
Xerox Premium Never Tear PNT 145 A4 (195g,...
Canon 0775B003 papier fotograficzny Połysk
Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm