Epson Tape Pearl Green/BK 12mm 9m LK-4GBL taśma...
Epson Tape Pearl Green/BK 12mm 9m LK-4GBL
SKU: 0000060046
EAN: 8715946529431
Kod producenta: C13S042538
Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, Biały, 20 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF -...
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Połysk |
| Gramatura | 200 g/m² |
| Rozmiar papieru | A4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Arkusze w ryzie | 20 ark. |
| Obsługiwane produkty | - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF - WorkForce WF-2010W - WorkForce WF-100W - WorkForce Pro WF-C5790DWF - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-610 - Expression Premium XP-530 - Expression Photo HD XP-15000 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-245 - Epson Stylus Photo 1500W - Epson Stylus Photo 1400 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-302 - Epson Expression Home XP-202 |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 297 mm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Głębokość opakowania | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 10 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 37032000 |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Wysokość palety (UK) | 33 cm |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 33 cm |
| Produktów na palecie | 1800 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 180 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 10 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 15 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 231 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 318 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 171 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 20 szt. |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
Opis
Producent Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 176 02-486 Warszawa Polska kontakt@epson.pl 801 800 222
Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, Biały, 20 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF -...
Epson Tape Pearl Green/BK 12mm 9m LK-4GBL
Xerox Papír Colotech+ GLOSS 350 SRA3 (350g/200 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Xerox 003R90408, SRA3, Różowy, 1000 ark.
Canon 3214C002, 5x7.6 cm, 2x3", 20 ark., Canon Zoemini, Pudełko
Canon 7981A005, 170 g/m², A4 (210 x 297 mm), 50 ark.
Canon KP-108IN, Atramentowa, Czerwony, Biały, 108 ark., Canon SELPHY Compact, 101,6 mm, 152,4 mm
Xerox Papír Role - žlutá - 841x135m (90g, A0) - fluorescentní papír
Epson LK-4UAS, Szary, Fioletowy, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,2 cm