-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Epson Label Cartridge Strong Adhesive LK-4WBW Black/White 12mm (9m)
SKU: 0000061460
EAN: 8715946611310
Kod producenta: C53S654016
Epson Label Cartridge Strong Adhesive LK-4WBW Black/White 12mm (9m), Czarny na białym, Japonia, LabelWorks LW-1000P LabelWorks LW-300 LabelWorks LW-400 LabelWorks LW-400VP LabelWorks LW-600P..., 1,2 cm, 9 m, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kolor etykiety | Czarny na białym |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność | LabelWorks LW-1000P LabelWorks LW-300 LabelWorks LW-400 LabelWorks LW-400VP LabelWorks LW-600P LabelWorks LW-700 LabelWorks LW-900P |
| Szerokość taśmy | 1,2 cm |
| Długość taśmy | 9 m |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość brutto palety | 148 cm |
| Produktów na palecie | 6175 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 310 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 202 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 120 szt. |
| Minimalna wielkość zamówienia | 5 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 325 szt. |
| Produkty na warstwę na palecie (UK) | 440 szt. |
| Produkty na palecie (UK) | 8360 szt. |
| Długość palety (UK) | 120 cm |
| Szerokość palety (UK) | 100 cm |
| Wysokość palety (UK) | 148 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48219090 |
Opis
- Szerokość taśmy
- 1,2 cm
- Kolor etykiety
- Czarny na białym
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 176 02-486 Warszawa Polska kontakt@epson.pl 801 800 222
Epson Label Cartridge Strong Adhesive LK-4WBW Black/White 12mm (9m), Czarny na białym, Japonia, LabelWorks LW-1000P LabelWorks LW-300 LabelWorks LW-400 LabelWorks LW-400VP LabelWorks LW-600P..., 1,2 cm, 9 m, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
KODAK CAT 5740-818 PAPIER FOTOGRAFICZNY KODAK...
Xerox 003R98091 filmy do drukowania Laser A4...
Xerox 003R98091, Poliester, Biały, Laser, A4 (210×297 mm), Matowy, 195 g/m²
Xerox Papír Colour Impression Silk 350 iGEN XXL...
HP Everyday Pigment Ink Instant-dry Satin 1524...
HP Everyday Pigment Ink Instant-dry Satin 1524 mm x 61 m (60 in x 200 ft), Satyna, 235 g/m², 2 lat(a), 15 - 30 °C, 15 - 30 °C, 30 - 70%
Epson LK-5SBM Czarny, Srebrny
Epson LK-5SBM, Czarny, Srebrny, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
HP C3868A papier do plottera 45,7 m 91,4 cm
HP C3868A, 45,7 m, 91,4 cm, Matowy, 90 g/m², 2,54 kg, 15 - 35 °C
Xerox Business 80 A3 papier do drukarek...
Xerox Business 80 A3, 80 g/m², 4,99 kg, 40 - 65%, 18 - 30 °C, 5 - 35 °C, 40 - 60%
HP C110RIES A4 80GR Office Papier
HP C110RIES A4 80GR Office Papier
Xerox papír Materica Terra Rossa (250g, SRA3) -...
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x...
HP Papier Heavyweight, powlekany – 610 mm x 30,5 m (24 cale x 100 stóp), 30,5 m, 11,1 cm (4.38"), 163 µm, 130 g/m²