-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP C6036A papier do drukarek atramentowych Matowy Biały
SKU: 0000042335
EAN: 0848412012712
Kod producenta: C6036A
HP C6036A, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały, 94%, 2 lat(a)
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rekomendowane użycie | Druk atramentowy |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Kolor produktu | Biały |
| Nieprzezroczystość | 94% |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Szerokość opakowania | 111,1 mm |
| Głębokość opakowania | 108 mm |
| Wysokość opakowania | 965,2 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,63 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość rolki | 91,5 cm |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Długość rolki | 45,7 m |
Opis
- Wykończenie
- Matowy
- Rekomendowane użycie
- Druk atramentowy
- Gramatura
- 90 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6036A, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały, 94%, 2 lat(a)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Canon XC-20L
Canon XC-20L, termosublimacjyjny, 5.4x8.5 cm, 20 szt.
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Xerox Papír Role - Czerwony - 841x135m (90g,...
Xerox Pauzovací papír 90 - 210x297 (90g/250...
Papier HP Heavyweight Coated Paper, 1372 mm, 30...
Brother BFA-274058-080 etykiet do nadruku Biały...
Brother BFA-274058-080, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, bezpośrednio termiczny, Wyjmowana
Brother BDA-274058-080 etykiet do nadruku Biały...
Brother BDA-274058-080, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, bezpośrednio termiczny, Brother
Canon 2768B014 papier fotograficzny
Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 ark., 4" x 6", 98 %
Brother RDM01E5 etykiet do nadruku Czarny, Biały
Brother RDM01E5, Czarny, Biały, RJ-4030, RJ-4040, 10,2 cm (4")