-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Q1441A nośnik wielkoformatowy 45,7 m
SKU: 0000042250
EAN: 0848412012767
Kod producenta: Q1441A
HP Q1441A, 45,7 m, 89,2 cm (35.1"), 114 µm, 90 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 45,7 m |
| Rozmiar | 89,2 cm (35.1") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 114 µm |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Waga produktu | 4,49 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 95 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 111 x 108 x 892 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 111 x 108 x 892 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,49 kg |
| Waga brutto palety | 474 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 99 szt. |
| Nieprzejrzystość | 93% |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1257 x 1016 x 1032 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1257,3 x 1016 x 1032 mm (49.5 x 40 x 40.6") |
| Wymiary opakowania | 111,3 x 108 x 892,3 mm (4.38 x 4.25 x 35.1") |
| Odcień bieli | 89% |
| Odporność nośnika na działanie wody | Lamination required |
| Biel | 145 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q1441A, 45,7 m, 89,2 cm (35.1"), 114 µm, 90 g/m²
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Pauzovací papír 90 - 210x297 (90g/250...
Canon 1686B032 papier fotograficzny
Canon 1686B032, 260 g/m², Semi-gloss, 20 ark., A3+
Xerox papír Colour Impressions Gloss SG (130g,...
Epson Premium Glossy Photo Paper - 13x18cm - 30...
Epson Premium Glossy Photo Paper - 13x18cm - 30 Arkuszy, Premium błysk, 255 g/m², Biały, 30 ark., - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., 130 mm
KODAK A410 Assorted Colors Double Sides Paper...
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Xerox Papír Premium Never Tear PNT 130 A4 -...
Canon 1033A005 papier do drukarek atramentowych...
Canon 1033A005, Druk atramentowy, A3 (297x420 mm), 100 ark., 106 g/m², PIXMA PRO-10S, PIXMA PRO-100S, PIXMA iP8750, PIXMA iX6850, PIXMA PRO-1, PIXMA TS9550, PIXMA...