Brother DK-11201 taśmy do etykietowania Czarny...
Brother DK-11201, Czarny na białym, 400 szt., DK, Czarny, Biały, bezpośrednio termiczny, Chiny
SKU: 0000042297
EAN: 0848412014266
Kod producenta: Q8005A
HP Universal Bond Paper 841 mm x 91.4 m, 91,4 m, 13,7 cm (5.38"), 107 µm, 80 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 91,4 m |
| Rozmiar | 13,7 cm (5.38") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Grubość nośnika | 107 µm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 86 °F |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 145 x 145 x 860 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Waga brutto palety | 367 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 99 szt. |
| Nieprzejrzystość | 91% |
| Poziom połysku | Matte |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1629 x 1316 x 1168 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1198,9 x 797,6 x 1016 mm (47.2 x 31.4 x 40") |
| Wymiary opakowania | 136,7 x 133,3 x 866,9 mm (5.38 x 5.25 x 34.1") |
| Odcień bieli | 110% |
| Potrzeba laminowania nośnika | pressure-sensitive laminating films |
| Biel | 160 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Universal Bond Paper 841 mm x 91.4 m, 91,4 m, 13,7 cm (5.38"), 107 µm, 80 g/m²
Brother DK-11201, Czarny na białym, 400 szt., DK, Czarny, Biały, bezpośrednio termiczny, Chiny
HP CH023A, Polipropylen (PP), Matowy, 15 - 30 °C, 0 - 40 °C, 20 - 80%, 5 - 80%
Brother BDA-274058-080, Biały, Samoprzylepne etykiety do drukowania, Ciągła etykieta, Rolka, bezpośrednio termiczny, Brother
Epson LK-4RBF, Czarny, Czerwony, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,2 cm
Fellowes 5306901, Przezroczysty, Plastik, 80 mm, 1 mm, 112 mm, 100 szt.
Canon 2768B014, 300 g/m², 11.8 µm, 50 ark., 4" x 6", 98 %
Epson LK-5KBM, Czarny, Złoto, Termotransferowy, LabelWorks LW-C410, 1,8 cm
Brother Inkjet plain roll paper
Xerox Papír Role Inkjet 75 - 914x50m (75g) - plotterový papír