HP Professional Business Paper, Matte, 180...
HP Professional Business Paper, Matte, 180 g/m2, A4 (210 x 297 mm), 150 sheets, Druk atramentowy, A4 (210x297 mm), Matowy, 150 ark., 180 g/m², Biały
SKU: 0000042296
EAN: 0848412014259
Kod producenta: Q8004A
HP Q8004A, 91,4 m, 13,7 cm (5.38"), 80 g/m²
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Długość rolki | 91,4 m |
| Rozmiar | 13,7 cm (5.38") |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 86 °F |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 145 x 145 x 610 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 145 x 145 x 610 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,9 kg |
| Waga brutto palety | 280 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 48025590 |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Nieprzejrzystość | 91% |
| Ilość | 1 szt. |
| Wymiary palety | 1629 x 1316 x 872 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1198,9 x 797,6 x 747,8 mm (47.2 x 31.4 x 29.4") |
| Wymiary opakowania | 136,7 x 133,3 x 619,3 mm (5.38 x 5.25 x 24.4") |
| Odcień bieli | 110% |
| Biel | 160 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q8004A, 91,4 m, 13,7 cm (5.38"), 80 g/m²
HP Professional Business Paper, Matte, 180 g/m2, A4 (210 x 297 mm), 150 sheets, Druk atramentowy, A4 (210x297 mm), Matowy, 150 ark., 180 g/m², Biały
Brother PR1212R Red Stamp, 12 mm, 12 mm
Canon 1711C004, Papier półbłyszczący, 310 g/m², A3+, 25 ark., 330 mm, 480 mm
Canon 8657B005, A4, 20 ark.
Canon 1686B072, 5 ark.