Epson Matte Paper Heavy Weight - A4 - 50 Arkuszy
Epson Matte Paper Heavy Weight - A4 - 50 Arkuszy, Matowy, 167 g/m², A4, Biały, 50 ark., WorkForce WF-7620DTWF WorkForce WF-7610DWF WorkForce WF-7110DTW WorkForce WF-3640DTWF WorkForce...
SKU: 0000042259
EAN: 0848412012781
Kod producenta: C6980A
HP C6980A, 91,4 cm (36"), Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar | 91,4 cm (36") |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 949 x 152 x 152 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,9 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C6980A, 91,4 cm (36"), Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
Epson Matte Paper Heavy Weight - A4 - 50 Arkuszy, Matowy, 167 g/m², A4, Biały, 50 ark., WorkForce WF-7620DTWF WorkForce WF-7610DWF WorkForce WF-7110DTW WorkForce WF-3640DTWF WorkForce...
Canon 0775B001, Połysk, 200 g/m², A4, 100 ark., 210 x 297 mm
Brother DK-44605 Continuous Removable Yellow Paper Tape (62mm), Żółty, DK, 62 mm x 30.48m, 1 szt.
Brother BP71GP20 Premium Glossy Photo Paper, 260 g/m², Biały, 265 µm, 20 ark., 102 x 152 mm
HP Q1441A, 45,7 m, 89,2 cm (35.1"), 114 µm, 90 g/m²
Xerox Papír Colour Impressions Silk 130 SRA3 LG (130g/500 listů, SRA3) - oboustranně natíraný
Xerox Papír Role - žlutá - 841x135m (90g, A0) - fluorescentní papír