HP C0F19A filmy do drukowania
HP C0F19A, Matowy, 180 g/m², Chiny, 15 - 35 °C, 244 x 127 x 977 mm, 9,21 kg
SKU: 0000042323
EAN: 0848412012903
Kod producenta: Q6620B
HP Q6620B, Papier półbłyszczący, 198 µm, 99%, 2 lat(a), 265 g/m², Niemcy
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Papier półbłyszczący |
| Grubość nośnika | 198 µm |
| Nieprzejrzystość | 99% |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Gramatura | 265 g/m² |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 60% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f) | 59 - 86 °F |
| Wymiary rdzenia | 5,08 cm |
| Waga produktu | 4,55 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 970 x 147 x 135 mm |
| Szerokość (imperialna) | 97 cm (38.2") |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 970 x 147 x 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,55 kg |
| Długość | 15,2 m |
| Ilość | 1 szt. |
| Poziom połysku | semi-gloss |
| Produktów na palecie | 35 szt. |
| Waga brutto palety | 177 kg |
| Wymiary opakowania | 970 x 147,1 x 134,9 mm (38.2 x 5.79 x 5.31") |
| Czas wysychania nośnika | 2 min. |
| Potrzeba laminowania nośnika | Hot/Cold |
| Odporność nośnika na działanie wody | moderate |
| Odcień bieli | 119 |
| Rozmiar rdzenia | 2" |
| Wymiary palety | 990 x 760 x 1110 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 989,8 x 760 x 1110 mm (39 x 29.9 x 43.7") |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q6620B, Papier półbłyszczący, 198 µm, 99%, 2 lat(a), 265 g/m², Niemcy
HP C0F19A, Matowy, 180 g/m², Chiny, 15 - 35 °C, 244 x 127 x 977 mm, 9,21 kg
Epson Color Laser Paper A4 - 10 x 250Sh, Druk laserowy, A4 (210x297 mm), 250 ark., 82 g/m², Biały, 225 mm
HP Q6579A, 200 g/m², Brązowy, Biały, 2 lat(a), 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 15 - 80%
Xerox SP - COLOTECH+ GLOSS A4 COATED PAPER 210gsm 250shts REAM
Epson C53S672072, Czarny, Czerwony, 1,8 cm
Canon XC-20L, termosublimacjyjny, 5.4x8.5 cm, 20 szt.
Canon 4076C005, Matowy, 240 g/m², A4, 10.8 µm, 50 szt.