-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP C3869A papier do plottera
SKU: 0000042253
EAN: 0848412014211
Kod producenta: C3869A
HP C3869A, 61 cm (24"), Matowy, 90 g/m², 1 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar | 61 cm (24") |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 651 x 111 x 111 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,18 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP C3869A, 61 cm (24"), Matowy, 90 g/m², 1 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Xerox Papír Exclusive TRIOTEC (80g/500 listů, A4)
Xerox Papír Colotech+ 300 SRA3 SG (300g/125...
Canon 2768B018 papier fotograficzny A3+
Canon 2768B018, A3+, 10 ark., 330 mm, 480 mm, 300 g
Xerox papír Colour Impressions Silk SG (130g,...
Epson Photo Paper Glossy - A3 - 20 Arkuszy
Epson Photo Paper Glossy - A3 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A3, 20 ark., Stylus Photo 1200, Stylus Color 1160, Stylus Photo 1270, Epson Stylus Pro 7000, Epson Stylus Pro..., 1 szt.
RAYFILM Štítky 105x148 flourescentné oranžové...
Xerox papír Golden Star K. Extra White (100g,...
Xerox Symphony 80 A4, Dark Green Paper CW...
Xerox Symphony 80 A4, Dark Green Paper CW, 80 g/m², Zielony, 104 ± 2 µm, 500 ark., A4, ECF
HP Q1956A nośnik wielkoformatowy 67,5 m
HP Q1956A, 67,5 m, 15,2 cm (6"), 130 g/m²
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear 270...
HP Heavyweight Coated Paper C6569C
HP Heavyweight Coated Paper C6569C, 106,7 cm (42"), Matowy, 130 g/m², 1 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
Xerox papír Colour Impressions Gloss 150g...
Xerox papír Colour Impressions Gloss 150g 660x330 SG (150g/250 listů,660x330mm)
Epson Double-Sided Matte Paper - A4 - 50 Arkuszy
Epson Double-Sided Matte Paper - A4 - 50 Arkuszy, Matowy, 178 g/m², A4, Biały, 50 ark., Epson Stylus Color 600, Epson Stylus Color 400, Stylus Photo 700, Stylus Color 740, Epson Stylus...