-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Q1444A papier do drukarek atramentowych Matowy
SKU: 0000042247
EAN: 0848412014112
Kod producenta: Q1444A
HP Q1444A, Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 30 °C, 10 - 30 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 90 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 2 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 10 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 60% |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,17 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Maksymalna długość roli | 45,7 m |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 892 x 108 x 111 mm |
| Ilość arkuszy w opakowaniu | 1 ark. |
| Rozmiar | 84,1 cm (33.1") |
Opis
- Wykończenie
- Matowy
- Gramatura
- 90 g/m²
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Q1444A, Matowy, 90 g/m², 2 lat(a), 20 - 80%, 15 - 30 °C, 10 - 30 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP C110RIES A4 80GR Office Papier
HP C110RIES A4 80GR Office Papier
Papier HP Instant Dry Photo Paper Semi...
Oki Plakátový papír 328x1200 mm do C9000 (50 ks)
Xerox Papír Role Inkjet 80 - 610x50m (80g/50m,...
Xerox Papír Matt Presentation Paper 120 -...
Canon 8569B001 nabój z tuszem Oryginalny
Canon 8569B001, Oryginalny, Canon, Canon Selphy CP820/CP910
Epson LK-6LBJ Czarny, Niebieski
Epson LK-6LBJ, Czarny, Niebieski, Termotransferowy, Matowy, 2,4 cm
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Xerox Papír Role Inkjet 75 - 914x50m (75g) -...
Xerox Papír Role Inkjet 75 - 914x50m (75g) - plotterový papír