-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
HP Heavyweight Coated Paper C6569C
SKU: 0000042252
EAN: 0848412013122
Kod producenta: C6569C
HP Heavyweight Coated Paper C6569C, 106,7 cm (42"), Matowy, 130 g/m², 1 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar | 106,7 cm (42") |
| Wykończenie | Matowy |
| Gramatura | 130 g/m² |
| Termin przydatności do użycia | 1 lat(a) |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 1118 x 127 x 127 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,21 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP Heavyweight Coated Paper C6569C, 106,7 cm (42"), Matowy, 130 g/m², 1 lat(a), 20 - 80%, 15 - 35 °C
16 innych produktów w tej samej kategorii:
HP Q1406B papier do drukarek atramentowych...
HP Q1406B, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały
Xerox papír Sirio Ultra Black 185 (185g, SRA3)...
Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250...
Xerox Papír Colotech+ 120 SRA3 LG (120g/250 listů, SRA3)
Xerox Speciální materiály Premium NeverTear...
Xerox role Matt Presentation Paper 90 - 810x90m...
HP C6050A papier artystyczny 12 ark.
HP C6050A, Papier artystyczny, 170 g/m², 12 ark.
Canon 4967C003 papier fotograficzny
Canon 4967C003, 33x33 cm, 20 ark., Zoemini Mini, Zoemini S, Pudełko
Canon Matt Coated 180g/m 36"
Canon Matt Coated 180g/m 36", Matowy, 180 g/m², 2 lat(a), 30 m, 30 - 75%, 10 - 35 °C
HP Q8921A papier fotograficzny
HP Q8921A, 235 g/m², 15 - 30 °C, 18 - 30 °C, 30 - 80%, 35 - 55%, 60 - 85 °F
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 140 SRA3...
Xerox Paper Colotech Gloss Coated 140 SRA3 450x320 мм
Xerox Papír Role Inkjet 90 - 610x45m (90g/45m)
HP Q1408B papier do drukarek atramentowych...
HP Q1408B, Druk atramentowy, Matowy, 90 g/m², Biały