Menu
-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate IronWolf 125 2.5" 500 GB Serial ATA III 3D TLC
299,74 zł
Brutto
SKU: 0000042226
EAN: 8719706027120
Kod producenta: ZA500NM1A002
Seagate IronWolf 125 2.5" 500 GB Serial ATA III 3D TLC:
Seagate IronWolf 125, 500 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Typ pamięci | 3D TLC |
| NVMe | Nie |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 560 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Losowy odczyt (4KB) | 95000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 90000 IOPS |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1800000 h |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Współczynnik TBW | 700 |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,115 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,3 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
Opis
- Przeznaczenie
- Serwer/stacja robocza
- Typ pamięci
- 3D TLC
- NVMe
- Nie
- Standardowe rozwiązania komunikacyjne
- Serial ATA III
- Rozmiar kieszeni dysku SSD
- 2.5"
- Pojemność pamięci SSD
- 500 GB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate IronWolf 125, 500 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Dostępność: Brak na magazynie
HPE 3.2TB NVMe Gen4 High Performance Mixed Use SFF BC U.3 CM6 SSD
ASUS COBBLE Gray Obudowa SSD Szary M.2
Dostępność: 3 Na magazynie
ASUS COBBLE Gray, Obudowa SSD, M.2, PCI Express, SATA, 10 Gbit/s, Połączenie USB, Szary
Umax M.2 SATA SSD 2242 128GB
Dostępność: Brak na magazynie
Format:M.2; Harddisk capacity (in GB):128; Interface:M.2 (SATA); Disc Type:SSD
AKASA montážní kit pro 2,5" HDD do 3,5" pozice,...
Dostępność: Brak na magazynie
Accessory type:Frames
HPE 1.92TB SAS 24G Read Intensive SFF BC PM6 SSD
Dostępność: Brak na magazynie
HPE 1.92TB SAS 24G Read Intensive SFF BC PM6 SSD
HPE 3.84TB NVMe RI SC SSD P19815-B21
Dostępność: Brak na magazynie
HPE 3.84TB NVMe RI SC U.3 PE8010 SSD
ADATA HD330 zewnętrzny dysk twarde 5 TB 2.5"...
Dostępność: 5 Na magazynie
ADATA HD330, 5 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
Synology NAS SSD 2.5" SATA 480GB SAT5221-480G
Dostępność: 4 Na magazynie
Synology NAS SSD 2.5" SATA 480GB SAT5221-480G to wydajny dysk SSD z interfejsem SATA III, idealny do serwerów NAS.