-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Seagate Backup Plus Slim zewnętrzny dysk twarde 1000 GB Srebrny
SKU: 0000042214
EAN: 3660619405824
Kod producenta: STHN1000401
Seagate Backup Plus Slim, 1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Srebrny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 2.5" |
| Pojemność HDD | 1000 GB |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 120 Mbit/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 126 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 114,8 mm |
| Wysokość produktu | 11,7 mm |
| Przewody | USB |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Szerokość opakowania | 104 mm |
| Głębokość opakowania | 37,5 mm |
| Wysokość opakowania | 146 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 225 g |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 153 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 109 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 175 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 1,06 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
Opis
- Pojemność HDD
- 1000 GB
- Wersja USB
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Maksymalna szybkość przesyłania danych
- 120 Mbit/s
- Rozmiar HDD
- 2.5"
- Technologia Thunderbolt
- Nie
- Kolor produktu
- Srebrny
- Wi-Fi
- Nie
- Przewodowa sieć LAN
- Nie
- Waga produktu
- 126 g
- Zasilanie magistrali
- USB
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Backup Plus Slim, 1000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Srebrny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Lenovo 0A65619 zewnętrzny dysk twarde 500 GB...
Lenovo 0A65619, 500 GB, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5400 RPM, Czarny
Toshiba X300 4TB 3.5" 4000 GB SATA
Toshiba X300 4TB, 3.5", 4000 GB, 7200 RPM
Dysk SSD HIKSEMI WAVE (S) 512GB SATA3 2,5"...
Dysk SSD HIKSEMI WAVE (S) 512GB SATA3 2,5" (530/450 MB/s) 3D NAND
Seagate One Touch zewnętrzny dysk twarde 4000...
Seagate One Touch, 4000 GB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czerwony
DELOCK 18105 Delock adapter/redukcja HDD sanki...
HDD Portable 1TB Elements 2,5" USB3.0
Intel SSDSC2KG038T801 urządzenie SSD 2.5" 3840...
Intel SSDSC2KG038T801, 3840 GB, 2.5", 560 MB/s, 6 Gbit/s
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001 dysk twardy 6...
Seagate IronWolf Pro ST6000NT001, 6 TB, 7200 RPM, 256 MB, 3.5"