Seagate Exos X24 3.5" 12 TB Serial ATA III
Seagate Exos X24, 3.5", 12 TB, 7200 RPM
SKU: 0000042211
EAN: 3660619405886
Kod producenta: STHN2000401
Seagate Backup Plus STHN2000401, 2000 GB, 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Srebrny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Pojemność HDD | 2000 GB |
| Złącze USB | Micro-USB B |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zasilanie magistrali | USB |
| Waga produktu | 126 g |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Głębokość produktu | 11,7 mm |
| Wysokość produktu | 114,8 mm |
| Przewody | USB |
| Szerokość opakowania | 104 mm |
| Głębokość opakowania | 37,5 mm |
| Wysokość opakowania | 146 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 225 g |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Wysokość brutto palety | 114,1 cm |
| Waga brutto palety | 308,2 kg |
| Produktów na palecie | 8 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 153 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 175 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 109 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 1,06 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 288 szt. |
Opis
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Backup Plus STHN2000401, 2000 GB, 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Srebrny
Seagate Exos X24, 3.5", 12 TB, 7200 RPM
Gigabyte AORUS, 1000 GB, Full-Height/Half-Length (FH/HL), 3480 MB/s
Seagate Enterprise ST1200MM0129, 2.5", 1200 GB, 10000 RPM
HP B8K60AA, Czarny, 2 went., 4 cm, Biznes, 170,1 mm, 41,4 mm