Fujitsu S26361-F5637-L200 dysk twardy 3.5" 2000...
Fujitsu S26361-F5637-L200, 3.5", 2000 GB, 7200 RPM
SKU: 0000042208
EAN: 3660619402182
Kod producenta: ST1000DM010-3
Seagate Barracuda ST1000DM010, 3.5", 1000 GB, 7200 RPM
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Pojemność HDD | 1000 GB |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | Serial ATA III |
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | PC |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 64 MB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 210 MiB/s |
| Ilosc glowic HDD | 2 |
| Bity na sektor | 4096 |
| Cykle start/stop | 50000 |
| Pobór mocy | 5,3 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,94 W |
| Tryb wyłączenia | 0,94 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 4,6 W |
| Napięcie pracy | 5 / 12 V |
| Początkowe natężenie prądu | 2 A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Wysokość produktu | 20,2 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| W zestawie adapter dysku | Nie |
| Ilość | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717050 |
Opis
Producent Seagate Technology plc 38/39 Fitzwilliam Square D02 NX53 Dublin Irlandia data.protection.officer@seagate.com +353 1 234 3139
Seagate Barracuda ST1000DM010, 3.5", 1000 GB, 7200 RPM
Fujitsu S26361-F5637-L200, 3.5", 2000 GB, 7200 RPM
Toshiba MG09, 3.5", 18000 GB, 7200 RPM
ADATA HD710 Pro, 1 TB, 2.5", 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny, Żółty
Seagate Expansion, 500 GB, USB Type-C, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Czarny
Dysk SSD HIKSEMI WAVE (S) 512GB SATA3 2,5" (530/450 MB/s) 3D NAND