Canon C-EXV 34 Oryginalny
Canon C-EXV 34, Oryginalny, IRC2020L, IRC2030L, 43000 stron(y), Czarny
SKU: 0000058254
EAN: 0882780459168
Kod producenta: CB385A
HP 824A, HP LaserJet CM6030, CM6040, CP6015, 1 szt., Druk laserowy, Cyjan, CB385A, 17 - 25 °C
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kompatybilność | HP LaserJet CM6030, CM6040, CP6015 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | CB385A |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 17 - 25 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Szerokość produktu | 603 mm |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 327 mm |
| Waga produktu | 910 g |
| Szerokość opakowania | 603 mm |
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Wysokość opakowania | 327 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,9 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 138 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 10 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 30 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 24 szt. |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 603 x 168 x 327 mm |
| Waga palety (UE) | 119 g |
| Zawartość opakowania | Bęben obrazowy; Wskazówki na temat recyklingu |
| Wymiary palety | 1160 x 960 x 1123 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1140 x 780 x 1134 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
Opis
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
HP 824A, HP LaserJet CM6030, CM6040, CP6015, 1 szt., Druk laserowy, Cyjan, CB385A, 17 - 25 °C
Canon C-EXV 34, Oryginalny, IRC2020L, IRC2030L, 43000 stron(y), Czarny
CoreParts QI-HP1037-DRUMM, Oryginalny, HP, Color LaserJet CP6015, 1 szt., 35000 stron(y), Druk laserowy
Lexmark 50F0Z00, 60000 stron(y), Meksyk, Laser, MX611de, MX410de, MX610de, MX510de, MX511dte, MS610de, MS510dn, MS310dn, MS310d, MS610dte,..., 2 kg, 42 szt.
Ricoh B0399510 Drum, Oryginalny, 60000 stron(y), Druk laserowy, Czarny, Aficio...
Canon C-EXV 37, Oryginalny, IR 1700, 1730, 1740, 1750, Druk laserowy, Czarny, Czarny
CoreParts MSP7059, Zamiennik, Konica Minolta, Bizhub 224e, 284e, 364e, 454e, 554e, C220, 280, 360, C224, 284, 1 szt., 130000 stron(y), DR311-DRUM