-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Samsung MLT-R204
SKU: 0000042907
EAN: 0191628484447
Kod producenta: SV140A
Samsung MLT-R204, Czarny, Chiny, Druk laserowy, HP, ProXpress M4030, ProXpress M4080, 1 szt.
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Nadaje się do drukowania kolorów | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kompatybilność marki | HP |
| Kompatybilność | ProXpress M4030, ProXpress M4080 |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Głębokość opakowania | 254 mm |
| Wysokość opakowania | 131 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,14 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Opis
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent HP Inc. Building 4, 1501 Page Mill Rd CA 94304 Palo Alto Stany Zjednoczone support@hp.com 650-324-3125
Osoba odpowiedzialna HP Inc Polska sp. z o.o. Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1 00-078 Warszawa Polska support@hp.com +48 22 50 20 670
Samsung MLT-R204, Czarny, Chiny, Druk laserowy, HP, ProXpress M4030, ProXpress M4080, 1 szt.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
OWA Armor toner pro EPSON AL C3800, 9500 Stran,...
Xerox 006R01450 kaseta z tonerem 2 szt....
Xerox 006R01450, 34000 stron(y), Żółty, 2 szt.
Zebra Service
OWA Armor toner pro HP Laserjet Ese M806, M830,...
HP 11 oryginalny wkład atramentowy żółty
HP 11 oryginalny wkład atramentowy żółty, Standardowa wydajność, Atrament barwnikowy, 28 ml, 2550 stron(y), 1 szt.
OWA Armor toner pro HP Laserjet 4100 , 18000...
Lexmark C540H1YG kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark C540H1YG, 2000 stron(y), Żółty, 1 szt.
Brother LC-227XLVALBP nabój z tuszem 4 szt....
Brother LC-227XLVALBP, 1200 stron(y), 1200 stron(y), 4 szt., Multipak
Lexmark 20N2HC0 kaseta z tonerem 1 szt. Cyjan
Lexmark 20N2HC0, 4500 stron(y), Cyjan, 1 szt.
Xerox 013R00660 bęben do tonera Oryginalny
Xerox 013R00660, Oryginalny, WorkCentre 7200i WorkCentre 7220/7225 WorkCentre 7120/7125, 51000 stron(y), Cyjan, 2,04 kg, EAR99
Lexmark C950X2MG kaseta z tonerem 1 szt....
Lexmark C950X2MG, 24000 stron(y), Purpurowy, 1 szt.