APC Smart-UPS On-Line Podwójnej konwersji...
APC Smart-UPS On-Line, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, Sinus, 100 V, 476 V
SKU: 0000086403
EAN: 0731304313120
Kod producenta: PM5-GR
APC PM5-GR, 918 J, 5 x gniazdo sieciowe, Typu F, 230 V, 50 Hz, 2300 W
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Wartość znamionowa udaru energii | 918 J |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc szczytowa | 2300 W |
| Pobór szczytowy, tryb powszechny | 24000 A |
| Wtyczka | Typu F |
| Kolor produktu | Biały |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| EMI/RFI filtry hałasu | 40 dB |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Waga produktu | 620 g |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 55 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Diody LED | Tak |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 58 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85364900 |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC PM5-GR, 918 J, 5 x gniazdo sieciowe, Typu F, 230 V, 50 Hz, 2300 W
APC Smart-UPS On-Line, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, Sinus, 100 V, 476 V
Eaton 9PX, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 7200 W, Czysty sinus, 305 V, 480 V
Eaton 93PM G2 UPS, Podwójnej konwersji (online), 200 kVA, 200000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
APC Service Pack 1 Year Extended Warranty, 1 x licencja, 1 lat(a), 24x7