Eaton 9PX Podwójnej konwersji (online) 11 kVA...
Eaton 9PX, Podwójnej konwersji (online), 11 kVA, 10000 W, Czysty sinus, 305 V, 480 V
SKU: 0000051942
EAN: 0743172039408
Kod producenta: 9PXEBM180
Eaton 9PX EBM, 180V, Ołowiany (VRLA), 180 V, Czarny, 9PX 5kVA / 9PX 6kVA, 68 kg, 440 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 180 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość komór baterii | 30 |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Kompatybilność | 9PX 5kVA / 9PX 6kVA |
| Waga produktu | 68 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 645 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Opis
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
Eaton 9PX EBM, 180V, Ołowiany (VRLA), 180 V, Czarny, 9PX 5kVA / 9PX 6kVA, 68 kg, 440 mm
Eaton 9PX, Podwójnej konwersji (online), 11 kVA, 10000 W, Czysty sinus, 305 V, 480 V
APC Symmetra LX rails, Srebrny, 2,73 kg, 3,27 kg
APC Vertical Cable Organizer, NetShelter ValueLine, 42U (Qty 2), Czarny, 42U, 5,45 kg, 156 mm, 230 mm, 2230 mm
APC BR1200G-FR, 1,2 kVA, 720 W, 50/60 Hz, 445 J, 45 dB, Ołowiany (VRLA)
APC SRTG5KXLI, Podwójnej konwersji (online), 5 kVA, 5000 W, Sinus, 100 V, 285 V