-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC APCRBC106 akumulator Ołowiany (VRLA)
SKU: 0000033116
EAN: 0731304244400
Kod producenta: APCRBC106
APC APCRBC106, Ołowiany (VRLA), 1 szt., Czarny, 2,5 kg, 102 mm, 48 mm
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Liczba baterii włączone | 1 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
| Wysokość opakowania | 89 mm |
| Głębokość opakowania | 213 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,77 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
Opis
- Technologia baterii
- Ołowiany (VRLA)
- Liczba baterii włączone
- 1 szt.
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC APCRBC106, Ołowiany (VRLA), 1 szt., Czarny, 2,5 kg, 102 mm, 48 mm
16 innych produktów w tej samej kategorii:
FSP Champ Tower 2K zasilacz UPS Podwójnej...
FSP Champ Tower 2K, Podwójnej konwersji (online), 2 kVA, 1800 W, Sinus, 120 V, 300 V
APC Smart-UPS VT 15kVA zasilacz UPS 12000 W
APC Smart-UPS VT 15kVA, 15 kVA, 12000 W, Ołowiany (VRLA), Czarny, IP 20, C-tick,CE,EN 50091-2,EN/IEC 62040-3,IEC 61000-3-2,IEC 61000-3-3,ISO 14001,ISO 9001,VFI-SS-112
Netzteil ATX be quiet! B450W System Power 10...
Eaton 93PM UPS Podwójnej konwersji (online) 60...
Eaton 93PM UPS, Podwójnej konwersji (online), 60 kVA, 54000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
APC (1) Year StruxureWare Central Virtual...
APC Service Pack 3 Year Extended Warranty
APC Service Pack 3 Year Extended Warranty, 3 lat(a), 24x7
AKYGA Listwa zasilająca przeciwprzepięciowa...
TERRA 1480261 adapter zasilający/ inwentor...
TERRA 1480261, Wewnętrzna, 40 W, Czarny, 1,2 m, 1 szt.