APC PWR Cord C13 - C14, 0.6 m Czarny 0,61 m C13...
APC PWR Cord C13 - C14, 0.6 m, 0,61 m, C13 panel, C14 panel, 10 A
SKU: 0000032848
EAN: 3606489642839
Kod producenta: SYA16K16IXR
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Ext. Run Tower, 220/230/240V or 380/400/415V, 16 kVA, 11200 W, 24,7 min, 55,4 min, SYBT5, C-tick,CE,EN 50091-1,EN 50091-2,EN 55022 Class A,EN 55024,EN 60950,GOST,IEC 60950,VDE
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 16 kVA |
| Moc rzeczywista | 11200 W |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 24,7 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 55,4 min |
| Kasetka na zapasowe baterie | SYBT5 |
| Kompatybilność | C-tick,CE,EN 50091-1,EN 50091-2,EN 55022 Class A,EN 55024,EN 60950,GOST,IEC 60950,VDE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Waga produktu | 503,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 535,5 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Rodzaj baterii | Lead-Acid |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | DB-9 RS-232,Smart-Slot |
| Połączenia wychodzące | (1) Hard Wire 3-wire (H N + G) |
| Typ połączenia wchodzącego | Hard Wire 3 wire (1PH+N+G), Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 483 x 726 x 1516 mm |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Notka o napięciu wyjścia | 220: 230, 240 |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230-400 V |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 599 x 997 x 1880 mm |
| Inne połączenia | (1) Hard Wire 3-wire (H N + G) Hard Wire 3 wire (1PH+N+G) Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
Opis
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Ext. Run Tower, 220/230/240V or 380/400/415V, 16 kVA, 11200 W, 24,7 min, 55,4 min, SYBT5, C-tick,CE,EN 50091-1,EN 50091-2,EN 55022 Class A,EN 55024,EN 60950,GOST,IEC 60950,VDE
APC PWR Cord C13 - C14, 0.6 m, 0,61 m, C13 panel, C14 panel, 10 A
APC Galaxy VS UPS 60kW 400V with N+1 PWR for
APC Symmetra LX Intelligence Module, 2,27 kg, 3,18 kg, 168 x 499 x 41 mm, 318 x 578 x 184 mm
Eaton 91PS-15(15)-15-2x9Ah-LL-6, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 15000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Salicru 699CC000003, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 13500 W, 190 V, 478 V, 50/60 Hz
APC SRV192RBP-9A, 192 V, 1 szt., Czarny, 9 Ah, 32 kg, 438 mm
APC GVSUPS40KHS, Podwójnej konwersji (online), 40 kVA, 40000 W, Sinus, 340 V, 460 V
Salicru SLC-10000-TWIN PRO3, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 110 V, 276 V, 50/60 Hz
APC RACK PDU BASIC ZERO U 10A 230V, Podstawowy, 0U, Jednofazowy, Pionowy, Czarny, 15 x gniazdo sieciowe