-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC SYH4K6RMI zasilacz UPS 4 kVA 2800 W
SKU: 0000027041
EAN: 0731304016892
Kod producenta: SYH4K6RMI
APC SYH4K6RMI, 4 kVA, 2800 W, 12,7 min, 30,2 min, APC Replacement Battery SYBT2, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 4 kVA |
| Moc rzeczywista | 2800 W |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 12,7 min |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 30,2 min |
| Kasetka na zapasowe baterie | APC Replacement Battery SYBT2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dołączone oprogramowanie | - PowerChute Network Shutdown - PowerChute plus for AIX v4.2.3 - PowerChute plus for HP-UX v 4.2.3 - PowerChute plus for Linux v 4.5.2 - PowerChute plus for Novell NetWare v4.3.3 - PowerChute plus for Red Hat Linux v 4.5.2.1 - PowerChute plus for Solaris v 4.5 - PowerChute Plus for Windows NT/2000 (English) v. 5.2.1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Rodzaj baterii | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte: leakproof |
| Standardowe rozwiązania komunikacyjne | DB-9 RS-232, RJ-45 10 Base-T ethernet for web/ SNMP/ Telnet management |
| Połączenia wychodzące | (8)IEC 320 C13 (2)IEC 320 C19 |
| Typ połączenia wchodzącego | Hard Wire 3-wire |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 482,6 x 730,3 x 355,6 mm |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Notka o napięciu wyjścia | Configurable for 220: 230 or 240 nominal output voltage |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 230 V |
Opis
- Moc rzeczywista
- 2800 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 4 kVA
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SYH4K6RMI, 4 kVA, 2800 W, 12,7 min, 30,2 min, APC Replacement Battery SYBT2, Czarny
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Techly I-CASE STRIP-18SH rozdzielacz zasilania...
Techly I-CASE STRIP-18SH, Podstawowy, 1.5U, Jednofazowy, Poziome, Aluminium, Czarny, Srebrny
APC Symmetra Main Intelligence Module 2 adapter...
APC Symmetra Main Intelligence Module 2, Srebrny, 3,18 kg, 4,11 kg, 210 x 489 x 57 mm, 318 x 578 x 184 mm
APC RBC25 akumulator Ołowiany (VRLA)
APC RBC25, Ołowiany (VRLA), 10,4 kg, 264,2 x 152,4 x 101,6 mm
Eaton 9SX Podwójnej konwersji (online) 1 kVA...
Eaton 91PS-15+15(30)-30-4x9Ah-LL-SB-6 Podwójnej...
Eaton 91PS-15+15(30)-30-4x9Ah-LL-SB-6, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 15000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
CyberPower 4POSTRAILKIT1832 części do stojaków...
CyberPower 4POSTRAILKIT1832, Szyna do stojaka, Metaliczny, 1U, 1,52 kg, 55 mm, 475 mm
CyberPower PR750ELCDN zasilacz UPS Technologia...
CyberPower PR750ELCDN, Technologia line-interactive, 7,5 kVA, 675 W, Czysty sinus, 150 V, 301 V