-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
APC SUVTBXR2B6S zasilacz UPS
SKU: 0006785649
EAN: 0731304228271
Kod producenta: SUVTBXR2B6S
APC SUVTBXR2B6S, Czarny, 0 - 40 °C, -50 - 40 °C, 0 - 95%, 0 - 95%, 0 - 999,9 m
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Kolor produktu | Czarny |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -50 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 999,9 m |
| Waga produktu | 399,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 430,4 kg |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 523 x 925 x 1499 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 650 x 1062 x 1643 mm |
Opis
- Kolor produktu
- Czarny
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent APC West Kingston, Rhode Island, USA, Fairgrounds Rd 132 South Kingstown Stany Zjednoczone esklep@apcagra.eu
Osoba odpowiedzialna Schneider Electric Hive, 35 Rue Joseph Monier 92500 Rueil-Malmaison Francja poland.helpdesk@se.com +33 1 41 39 39 95
APC SUVTBXR2B6S, Czarny, 0 - 40 °C, -50 - 40 °C, 0 - 95%, 0 - 95%, 0 - 999,9 m
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Eaton Ellipse PRO 850 IEC Technologia...
Eaton Ellipse PRO 850 IEC, Technologia line-interactive, 0,85 kVA, 510 W, 150 V, 285 V, 50/60 Hz
CyberPower UT2200E-FR zasilacz UPS Technologia...
CyberPower UT2200E-FR, Technologia line-interactive, 2,2 kVA, 1320 W, Sinus, 165 V, 230 V
Eaton 9PX Podwójnej konwersji (online) 6 kVA...
Eaton 9PX, Podwójnej konwersji (online), 6 kVA, 5400 W, Czysty sinus, 305 V, 480 V
CHERRY STREAM 3.0 klawiatura USB QWERTY Włoski...
CHERRY STREAM 3.0, Pełnowymiarowy (100%), Przewodowa, USB, QWERTY, Szary
APC Symmetra LX Intelligence Module moduł...
APC Symmetra LX Intelligence Module, 2,27 kg, 3,18 kg, 168 x 499 x 41 mm, 318 x 578 x 184 mm
Eaton licence Warranty+1 W1002WEB Rozšířená...
APC RBC27 akumulator Ołowiany (VRLA)
APC RBC27, Ołowiany (VRLA), 1 szt., 11 kg, 165,1 x 571,5 x 108 mm, 0 - 40 °C, 0 - 95%
Baterie - FUKAWA FW 5-12 U (12V/5Ah - Faston...
PSU Corsair SF 750W 80+Platinum SFX FM (2024)
AVACOM AVA-RBP08-12072-KIT - baterie pro UPS...
CyberPower RMCARD400 karta sieciowa Wewnętrzny...
CyberPower RMCARD400, Wewnętrzny, Przewodowa, Ethernet, 1000 Mbit/s
APC SUA500PDRI-S zasilacz UPS 0,5 kVA 325 W
APC SUA500PDRI-S, 0,5 kVA, 325 W, 151 V, 302 V, 50/60 Hz, 220 V