CyberPower SNEV001 akcesorium do zasilaczy UPS
CyberPower SNEV001, Environmental monitoring device, Szary, CE, FCC Class B, EAC, RoHS, 53 mm, 67 mm, 29 mm
SKU: 0002461211
EAN: 4712856277227
Kod producenta: PDU81404
CyberPower PDU81404, Regulowany, Monitorowany, Przełączane, 0U, Jednofazowy, Pionowy, Metal, Czarny
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Typy PDU | Regulowany, Monitorowany, Przełączane |
| Pojemność stelaża | 0U |
| Model | Jednofazowy |
| Typ montażu | Pionowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość gniazd sieciowych | 24 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel, C19 panel |
| Wtyczka | IEC 60309 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Daisy chain | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Długość kabla | 3,05 m |
| Certyfikaty | CE, EN 55032 Class A |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | IPv4/v6, SNMPv1/v3, HTTP/HTTPs, TCP/IP, UDP, DHCP, NTP, DNS, SMTP, SSH, SSL, TLS, Telnet, FTP, and Syslog |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Aktualizowanie oprogramowania przez | USB |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 200-240 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 16 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Wysokość produktu | 1665 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,9 kg |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 1895 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 55 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3500 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Opis
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com
CyberPower PDU81404, Regulowany, Monitorowany, Przełączane, 0U, Jednofazowy, Pionowy, Metal, Czarny
CyberPower SNEV001, Environmental monitoring device, Szary, CE, FCC Class B, EAC, RoHS, 53 mm, 67 mm, 29 mm
APC Back-UPS, Technologia line-interactive, 0,5 kVA, 300 W, Sinus, 160 V, 280 V
APC RBC12, Ołowiany (VRLA), Czarny, 10 kg, 254 x 152,4 x 96,5 mm, 0 - 40 °C, 0 - 95%
APC GALAXY VS UPS 40KW 208V WITH N+1 POWER MODULE FOR EXTERNAL BATTERIES, START-UP 5
APC Easy 3S, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, Czysty sinus, 304 V, 477 V
Conceptronic ZEUS07ES, Technologia line-interactive, 1 kVA, 600 W, Sinus, 220 V, 240 V
Eaton PS6TF, 6 x gniazdo sieciowe, Typu E, 220 - 250 V, 50/60 Hz, 10 A, 2500 W
APC PPS730-GR, Litowo-jonowa (Li-Ion), Prąd przemienny, DC, 738 Wh, Power Delivery, Quick Charge 1.0, 995 W, 700 W
CyberPower RMCARD205, Karta zarządzania siecią, Czarny, Niebieski, RJ-45, Fast Ethernet, 10,100 Mbit/s, 10/100
APC GVSBPSU20K60H, Mocowanie ścienne, Biały, REACH, 400 V, 550 mm, 220 mm
APC SYMMETRA POWER MODULE, 4 kVA