Eaton USV-Anlage 8kVA 93PS8 20 15CMMBS6
Eaton USV-Anlage 8kVA 93PS8 20 15CMMBS6
SKU: 0002249473
EAN: 4712856279528
Kod producenta: RBP0030
CyberPower RBP0030, Ołowiany (VRLA), 24 V, 2 szt., Szary, CyberPower PR1000ELCDRT2U, PR1500ELCDRT2U, 12 kg
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 24 V |
| Liczba baterii włączone | 2 szt. |
| Kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność | CyberPower PR1000ELCDRT2U, PR1500ELCDRT2U |
| Waga produktu | 12 kg |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,2 kg |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044090 |
Opis
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com
CyberPower RBP0030, Ołowiany (VRLA), 24 V, 2 szt., Szary, CyberPower PR1000ELCDRT2U, PR1500ELCDRT2U, 12 kg
Eaton USV-Anlage 8kVA 93PS8 20 15CMMBS6
Eaton Ellipse ECO 500 DIN, Czuwanie (Offline), 0,5 kVA, 300 W, 161 V, 284 V, 50/60 Hz
Eaton 91PS-10+10(30)-30-0-SB-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton 91PS-20(30)-30-3x9Ah-LL-6, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC SRV3KIL-E, 3 kVA, 2700 W, Sinus, 105 V, 300 V, 40 - 70 Hz
Vertiv Liebert GXT5LI-8000GVRT3UXLN, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 8000 W, Czysty sinus, 176 V, 288 V
APC APCRBCV200, Ołowiany (VRLA), 24 V, 2 szt., Czarny, 9 Ah