CyberPower UT850EG zasilacz UPS Technologia line-interactive 0,85 kVA 425 W 4 x gniazdo sieciowe
311,09 zł
Brutto
1
SKU: 0000835210
EAN: 4712856273304
Kod producenta: UT850EG
CyberPower UT850EG zasilacz UPS Technologia line-interactive 0,85 kVA 425 W 4 x gniazdo sieciowe:
CyberPower UT850EG, Technologia line-interactive, 0,85 kVA, 425 W, Sinus, 165 V, 290 V
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,85 kVA |
| Moc rzeczywista | 425 W |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 165 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Maksymalne natężenie prądu | 5,21 A |
| Wartość znamionowa udaru energii | 150 J |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Emisja ciepła | 27 BTU/h |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Filtr EMI/RFI | Tak |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Tryby alarmu dźwiękowego | Alarm kiedy pracuje na baterii, Usterka, Alarm niskiego stanu akumulatora, Alarm przeciążenia |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Czas ładowania | 6 h |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Diody LED | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Wysokość opakowania | 229 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,47 kg |
| Przewody | Kabel USB |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8504408590 |
Opis
- Gwarancja zewnętrzna
- 24
- Wymiary
- 174 x 84 x 280 mm
- Waga
- 4.2
- Kolor
- Czarny
- Gniazda we/wy
- 1 x USB (Type B)
- Typ obudowy
- Tower
- Oprogramowanie
- PowerPanel
- Funkcje specjalne
- Alarmy dźwiÄkowe: Tryb baterii
Diody LED: Zasilanie wÅÄ czone
Niski poziom baterii
PrzeciÄ Å¼enie
Przeciążenie
SzybkoÅÄ transmisji danych Ethernet: do 1Gbps
Tryb baterii
Tryb liniowy
Tryb obejÅcia
Usterka UPS
Zgodne z HID porty USB: 1 - Moc pozorna
- 850 VA
- Architektura UPS-a
- line-interactive
- Liczba faz na wejściu
- 1 (230V)
- Czas ładowania
- 6
- Wymagania środowiskowe
- Rozproszenie ciepÅa online (BTU/hr): 34
Temperatura przechowywania (°C): -20 ~ 50
Temperatura przechowywania (°F): -4 ~ 122
Temperatura robocza (°C): 0 ~ 40
Temperatura robocza (°F): 32 ~ 104
WysokoÅÄ przechowywania (stopy/metry): 0-10 000 stóp (0-3000 metrów)
WysokoÅÄ robocza (stopy/metry): 0-10 000 stóp (0-3000 metrów)
WzglÄdna wilgotnoÅÄ przechowywania (bez kondensacji) ( % ): 0 ~ 90
WzglÄdna wilgotnoÅÄ robocza (bez kondensacji) ( % ): 0 ~ 90 - Zabezpieczenia / filtry
- Przeciwprzeciążeniowe
- Liczba akumulatorów
- 1
- Czas transferu (maks.)
- 4
- Porty zasilania we.
- Typ F Schuko
- Porty zasilania wy.
- 3 x typ C/F (Schuko)
- Moc czynna
- 425
- Kształt napięcia wyjściowego
- Modyfikowana sinusoida
- Częstotliwość danych wejściowych
- 50/60 Hz
- Układ
- Tower
- Moc rzeczywista
- 425 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Topologia UPS
- Technologia line-interactive
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 0,85 kVA
- Przebieg falowy
- Sinus
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 165 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 290 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Cyber Power Systems B.V. Flight Forum 3545 5657DW Eindhoven Holandia eu.sales@cyberpower.com