Eaton 5E Gen2 700 USB Technologia...
Eaton 5E Gen2 700 USB, Technologia line-interactive, 0,7 kVA, 360 W, 220 V, 240 V, 50/60 Hz
SKU: 0000739110
EAN: 6430070723716
Kod producenta: GD36A2636A03500000
Eaton 93PM G2 UPS, Podwójnej konwersji (online), 300 kVA, 270000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 300 kVA |
| Moc rzeczywista | 270000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 380 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 415 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 380 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 415 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 3 |
| Wydajność | 97% |
| Wydajność (tryb on-line) | 99% |
| Wydajność (tryb ECO) | 99% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Tryb ECO | Tak |
| Poziom THD prądu wejściowego | 2,5% |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Wyjście bezpotencjałowe | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Nie |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Modułowa | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-1 EN 62040-3 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, RoHS |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 990 mm |
| Wysokość produktu | 1987 mm |
| Waga produktu | 452 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Typ połączenia wchodzącego | Fixed |
| Typ wyjscia | Fixed |
Opis
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
Eaton 93PM G2 UPS, Podwójnej konwersji (online), 300 kVA, 270000 W, 380 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton 5E Gen2 700 USB, Technologia line-interactive, 0,7 kVA, 360 W, 220 V, 240 V, 50/60 Hz
Eaton Ellipse PRO 1600 IEC, Technologia line-interactive, 1,6 kVA, 1000 W, 150 V, 285 V, 50/60 Hz
Eaton 91PS-15(30)-15-3x9Ah-6, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 15000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton 91PS-20(30)-30-0-MBS-6, Podwójnej konwersji (online), 20 kVA, 20000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
APC SYA12K16I, 12 kVA, 8400 W, 7,5 min, 20,2 min, SYBT5, Czarny
APC SRTG15KXLI, Podwójnej konwersji (online), 15 kVA, 15000 W, Sinus, 160 V, 415 V
CyberPower OLS3000EA-DE, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 2700 W, Czysty sinus, 190 V, 230 V
MSI MAG A850GN PCIE5, 850 W, 100 - 240 V, 47 - 63 Hz, Aktywne, 110 W, 846 W