-
Komputery i serwery
add remove Notebooki add remove
- Smartfony i smartwatche add remove
-
Podzespoły komputerowe
add remove
- Karty Graficzne add remove
- Obudowy komputerowe add remove
-
Urządzenia peryferyjne
add remove
- Urządzenia sieciowe add remove
-
Małe AGD
add remove
-
Gaming
add remove Słuchawki gamingowe add removePodkładki i maty add removePlecaki add removeMeble Gamingowe add removeKlawiatury add removeMyszki add removeZestawy gamingowe add removeKontrolery add removeAkcesoria do konsol add removeAkcesoria do kontrolerów add removeGadżety i artykuły kolekcjonerskie add removeKamery i mikrofony add remove
-
Terra Cloud
add remove Terra Backup add remove
Eaton 91PS-8(15)-15-2x9Ah-6 Podwójnej konwersji (online) 8 kVA 8000 W
SKU: 0000107990
EAN: 6430070720937
Kod producenta: BG80AB206A01100000
Eaton 91PS-8(15)-15-2x9Ah-6, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 8000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
ℹ️ Większe przesyłki – możliwe dodatkowe ustalenia przed wysyłką
Przy przekroczeniu 30 kg lub 1,5 m koszt może się różnić - w razie potrzeby skontaktujemy się z Tobą
Zakupy firmowe? Sprawdź naszą platformę B2B.
Jedna platforma – wielu europejskich dostawców. Tylko dla firm
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 8 kVA |
| Moc rzeczywista | 8000 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 415 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Liczba faz wejściowych | 3 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność | 96% |
| Współczynnik mocy wejściowej | 0,99 |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Port USB | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość komór baterii | 192 |
| Liczba baterii | 64 |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat(a) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Bezpieczeństwo | IEC 62040-1 |
| Certyfikaty | IEC 62040-2; IEC 62040-3; RoHS; WEEE |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
Opis
- Częstotliwość danych wejściowych
- 50/60 Hz
- Układ
- Tower
- Moc rzeczywista
- 8000 W
- Kolor produktu
- Czarny
- Topologia UPS
- Podwójnej konwersji (online)
- Maksymalna możliwa do konfiguracji moc
- 8 kVA
- Napięcie operacyjne wejścia (minimalne)
- 220 V
- Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne)
- 415 V
- Stan produktu
- Nowy
- Gwarancja
- Producenta
- GPSR Informacja
- Produkt wprowadzono do obrotu przed 13.12.2024 r., a producent deklaruje, że jest on zgodny z ówcześnie obowiązującymi przepisami dot. sprzedaży towarów na terenie UE i PL.
Producent Eaton House Eaton House, 30 Pembroke Road D04 Y0C2 Dublin Irlandia FLast@eaton.com
Eaton 91PS-8(15)-15-2x9Ah-6, Podwójnej konwersji (online), 8 kVA, 8000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Eaton 91PS-10+10(30)-30-0-SB-6 Podwójnej...
Eaton 91PS-10+10(30)-30-0-SB-6, Podwójnej konwersji (online), 10 kVA, 10000 W, 220 V, 415 V, 50/60 Hz
Eaton CBLMBP10EU kabel sygnałowy 1,8 m Czarny
Eaton CBLMBP10EU, 1,8 m, DIN, Męska/Żeńska, Czarny
Eaton HotSwap MBP 6000i, příslušenství UPS, G2
Conceptronic ZEUS01E zasilacz UPS Technologia...
Conceptronic ZEUS01E, Technologia line-interactive, 0,65 kVA, 360 W, 220 V, 240 V, 220 V
APC (2) Year On-Site Warranty Ext for (1) Easy...
Salicru 6B4AA000006 zasilacz UPS Podwójnej...
Salicru 6B4AA000006, Podwójnej konwersji (online), 3 kVA, 3000 W, 200 V, 240 V, 50/60 Hz
APC AR8428 części do stojaków Panel zarządzania...
APC AR8428, Panel zarządzania kablami, Czarny, 2U, 445 mm, 7,6 cm, 89 mm
APC KVM-USBVM kabel KVM Czarny
APC KVM-USBVM, Czarny, D-Sub, USB, RJ-45, 130 g, 129 mm, 42 mm
APC Temperature & Humidity Sensor przekaźnik...
APC Temperature & Humidity Sensor, 180 g
CyberPower BU650E-FR zasilacz UPS Technologia...
CyberPower BU650E-FR, Technologia line-interactive, 0,65 kVA, 360 W, Sinus, 165 V, 280 V